Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nincs hang a laptopomon, csak...

Nincs hang a laptopomon, csak ha bedugom a fűlhallgatóm?

Figyelt kérdés

Leejtettem a laptopom ugy hogy be volt dugva a fülhallgatom és a jack csatlakozó meggörbűlt és gondolom a bemenetet is megsértette.


Na most elinditok valamit nincs semmi hang a laptopomon, ha bedugom a fülhallgatót (vagy más jack csatlakozót pl.hangszórót) akkor van hang, de nem a fülhallgatón, hanem azon amit bedugtam.. ha kicsit megpiszkálom, akkor pedig azon szól amit bedugtam.


Nagyon nem értem, hogy ez hogyan lehetséges. Főleg azt nem, hogy akkor van hang a laptop hangszoroján, amikor bedugok valanit a jack csatlakozóba...


Érdemes kinlodnom vele vagy ez egyértelműen hardwares probléma?

Akkor persze viszem a szervizbe...



2016. aug. 15. 20:32
 1/2 G-ZAthecool válasza:
Lehet hogy amikor leejtetted közben károsodott a hangkártya vagy elmozdult a hangszóróban valami vagy a hangkártya mozdult el bár azon nagyot csudálkozok hogyha úgy ejtetted le hogy benne volt a fülhallgató és a jet dugó elgörbült akkor a jet csatlakozo nem károsodott :O
2016. aug. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Driverrel és windows-zal lehet úgy mahinálni, hogy te kézzel állítsd be, hogy mikor adja le jacken a hangot, és mikor a beépített hangszórón, de kicsit macerás.

És ebben az esetben ha pl. bedugsz egy jacket, akkor is belsőn szól, ha arra van állítva.

Egy próbát megér. Ha hardveresen sérült a kimenet/kártya, akkor az kiderül abból, hogy a jackre állítva szaggat a hang/nincs is.

2016. aug. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!