Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért ugrál a kurzorom, mikor...

Miért ugrál a kurzorom, mikor ráteszem a kezem, vagy kettőt kattintok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrég vettem egy R.A.T Cyborg 7-es gamer egeret, és akárhogyan próbálom beállítani, egyszerűen továbbra is ugrál. Nem tudok vele normálisan kattintani, mert elkezd szépen fokozatosan vagy le, vagy fel menni a kurzor, és egyszerűen lehetetlen vele kattintani. Játékokban szintén ugrál...


Idáig fa erezett asztalom volt, ott tökéletesen működött. Most másféle asztalom van, ott is ugrált, illetve vettem hozzá egy razer egérpadot, és ezzel is ugrál a kurzor.

Idáig egy Genius Gila-m volt, az tökéletesen ment, csak mikrokapcsoló hibás lett...


A válaszokat/segítséget előre is köszönöm!



2016. aug. 21. 16:23
 1/6 A kérdező kommentje:
A kérdést elírtam. Javítva: Miért ugrál a kurzorom, mikor ráteszem a kezem az egérre, vagy kettőt kattintok?
2016. aug. 21. 16:26
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére, mikor nem nyúlok hozzá, nem ugrál a kurzor... viszont, ha írok a billentyűzeten már ugrál le/fel. Nevetséges ilyen ár kategóriában az ilyen.
2016. aug. 21. 16:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg más anyagokat is alátenni.

Pl.: Könyv, vagy valami más anyag. De próbálj meg olyanokat is, ami fekete, vagy fehér, vagy ami nem veri vissza annyira a fényt. Lehet, hogy a fénnyel van a gond, lehet, hogy túl érzékeny az egér.

2016. aug. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam papírt, könyvet és normális bútorlapon (jelenlegi asztalom) és továbbra is ugrál...
2016. aug. 21. 16:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy vidd vissza kicseréltetni, hátha.
2016. aug. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy kérdezd meg ahol vetted, hogy ez mitől van. ;)
2016. aug. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!