Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 lassúság probléma?...

Windows 10 lassúság probléma? Bőven lent!

Figyelt kérdés
Windows 10 oprenszerem van de, az utóbbi pár napban nagyon lassú lett. Két vírusírtó volt rajta (tudom nem lehetne de eddig semmi baj nem volt vele) ugye a beépített Defender és a Kaspersky. Tegnap utánna olvastam hogy mi is lehet a baj,ráakadtam hogy nem kéne ezt eröltetni,és a kasperskyt töröltem. De még mindig iszonyúan lassú. A gép alaphelyzetbe állítása nem sikerült,hogy miért azt nem írta ki. Biztonsági mentés nincs rajta,mivel nagyon kevés a tárhely,ezért nem csináltam. A speciális rendzserindításnál próbáltam a csökkentett módot,az sem segített. Nem tudom mit tudnék még tenni. Valaki valami megoldást tudna mondani? Értelmes válaszokat kérnék!

2016. aug. 21. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Mentsd ki az adataidat másik partícióra vagy hordozható vinyóra, majd formázd le és csinálj tiszta telepítést. Sokkal kevésbé macera, mint ilyen problémák után kutakodni hetekig.
2016. aug. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Szóval csak az újratelepítés segíthet, vagy van valami más megoldás is?
2016. aug. 22. 02:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezzel szedted le a kaspersky-t?:

[link]

Mert ha nem, akkor tedd fel újból, és ezzel uninstaláld. Egyébként a kaspersky kikapcsolja a deffender-t, egyszerre nem megy mind a kettő.

2016. aug. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!