Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan hozhatom vissza a...

Hogyan hozhatom vissza a start menüt és a keresőt?

Figyelt kérdés

Windows 10-em van, és már teli volt a meghajtó, úgy gondoltam, hogy törölgetek dolgokat.

Valamit kitöröltem az AppData mappán belül asszem a Local mappából, és azóta sem a videolejátszó, sem a zenelejátszó, a start menü sem és a tálcán lévő kereső sem indul. Hogy tudnám helyrehozni?



2016. aug. 23. 12:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem jó, ugyanolyan, mint volt. :/
2016. aug. 26. 22:27
 12/17 anonim ***** válasza:

Akkor marad az újra telepítés. Legközelebb csak írd be a futtatásba (windows gomb + R):

cleanmgr.exe

Ezzel takaríts. Nyugodtan tegyél pipát mindenhová, majd rendszer fájlok törlése. Sokáig számol, és mégtovább töröl. Nekem több mint 20 gb helyet szabadított fel, a telepítések után. Napi takarításra ott a ccleaner, abszolút megbízható program.

2016. aug. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Szerintem frissítés is elég, nem?
2016. aug. 29. 02:16
 14/17 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de a legvégső esetben telepítsd csak újra.
2016. aug. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Oké, az újratelepítés nekem nem gond, mivel amikor megrendeltem, akkor is teljesen üres volt, én telepítettem.
2016. aug. 29. 16:48
 16/17 A kérdező kommentje:

A frissítés nem segített. De nem is telepítettem újra.

Azt csináltam, hogy új felhasználói fiók, és annak az AppData mappájába belementem és kimásoltam a tartalmát és jó lett :D

2016. aug. 30. 14:53
 17/17 anonim ***** válasza:
Mit ne mondjak: aki találékony, az mindig nyer. :D
2016. aug. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!