Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi az értelme annak ha a...

Mi az értelme annak ha a nyomtató olcsóbb mint utána a belevaló tinta?

Figyelt kérdés

Már a harmadik Canon pixma iP2850 nyomtatómat "fogyasztom" ami 9500 forintba kerül.

Az eredeti fekete és színes tinta 10ezer körül van.

Után gyártott se sok van, de ami van az se sokkal olcsóbb.

Tinta vásárlás helyett azt csinálom,hogy felteszem a nyomtatót 5-6ezer forintos áron jofogásra majd pár nem alatt el is viszik ekkor pár ezret még hozzárakok és veszek egy új nyomtatót amihez kapok eredeti patronokat.


Ez kinek éri meg? Mert nekem igen így kb 3 ezer forintomból van egy új teli patronos nyomtatóm, ami nekem 3-4 hónapig kitart mert elég keveset nyomtatok.



2016. aug. 24. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha keveset nyomtatsz, ne is használj nyomtatót!

Én éppen a tinta árak miatt fénymásolószalonokba járok nyomtatni.

5-10 ft/oldal.

Ha otthon nyomtatod, kb. 80 forintra jön ki egy oldal.

2016. aug. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1

A logikád alapján akkor érné meg a legkevésbé otthon nyomtatni ha sokat nyomtat valaki..

2016. aug. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó, én átlag használatra számoltam.

Ha valaki naponta 500 oldalt kinyomtat, akkor tényleg olcsóbb otthon, de hát akkor nem is szárad be a tinta.

2016. aug. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!