Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet törölni a telefonom...

Hogy lehet törölni a telefonomon a felesleges alkalmazásokat?

Figyelt kérdés

Van pár olyan, amit soha nem használok (Hírek, Lounge, Origo, What's New)... Tehát kb azok amiket a Sony rakott rá. Azok csak a helyet foglalják. Ha rootolom a telefont és felrakok rá egy Android 4.4.4-et akkor azon már nem lesznek fent ezek? Ha rootolom és más rendszert rakok fel akkor több szabad hely lesz rajta?

A bootloader és a más betűtípus miatt érdekelne a root.

El lehet vele rontani a telefont?

Sony Xperia M2, Android 5.1.1



2016. aug. 25. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy melyiket rakod fel, mindegyikben vannak olyan alkalmazások, amiket sose használsz, de nem tudod törölni.
2016. aug. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mármint arra gondoltam, ha felteszek egy másik 5.1.1-et azon nem lesznek rajta a Sony alkalmazásai?!

Mert azt tudom, hogy nem lehet a gyári, Google alkalmazásokat törölni.

2016. aug. 25. 19:10
 3/3 anonim válasza:
Csak root-olva tudsz gyári alkalmazásokat törölni.
2016. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!