Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet megcsinálni hogy...

Cunciii kérdése:

Hogy lehet megcsinálni hogy hogy a monitor képernyőjét a tv-n lássam? Bevan dugva a HDMI csatlakozó, a gépen mit kell állitani?

Figyelt kérdés
2016. aug. 27. 10:22
 1/7 Dani1998.01.01 válasza:
Ezt nem a számítógépen kell beállítani hanem a tv/monitort kell átállítani távirányítóval vagy a kis gombokkal az oldalán hogy a hdmi-ből jövő adatot részesítse elsőbbségbe.
2016. aug. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tv monitoron rámentem valami HDMI re de azt jelezte hogy nincs internetkapcsolat vagy valami ilyesmit meg hogy nincs jel, közben meg van internet nem tudom mi lehet a gond
2016. aug. 27. 10:45
 3/7 P.O.C. ***** válasza:

Általában a TV távirányítón egy "Source" feliratú gomb van. Amivel kiválaszthatod azt a bementet amin keresztül összekötötted.

Pl. HDMI 1, HDMI 2, HDMI 3, PC, TV, stb..

Neked valamelyik HDMI kell.

2016. aug. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :D de még mindig nem jöttem rá, nekem nincs olyan gomb a távirányitón hogy source felirat van rajta
2016. aug. 27. 20:56
 5/7 P.O.C. ***** válasza:
A TV kézikönyve hasznos olvasmány lesz.
2016. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
megtaláltam azt a tvn és kiválasztottam a HDMI-t és azt irja nincs jel
2016. aug. 27. 21:24
 7/7 A kérdező kommentje:
Google Chromeban van olyan hogy átküldés arra rámentem és irja lap átküldése vagy asztal átküldése, kiválasztottam az asztal átküldését és irja hogy hiányzik egy eszköz, utánna mikor rákattintottam arra hogy hiányzik egy eszköz kiirta ezt [link] valaki segitsen már mit kell letöltenem
2016. aug. 27. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!