Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot ajánlanátok...

Milyen laptopot ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Max. 100000-et szánnék rá. Leginkább netezésre használnám csak. Tehát youtube, filmek, e-mail, böngészés, facebook stb és tanulásra is, mert egyetemista vagyok. Tehát játékra, ilyesmire nem használnám. Mit vegyek figyelembe vásárláskor? Hány RAM legyen, milyen professzor stb? Minden valasz érdekel. Leginkább Dell-ben és Lenovoban gondolkodtam.

2016. szept. 2. 17:15
 1/1 anonim válasza:

Én találtam egy lenovót, ami 100000 alatt van, de ilyen laptop tablet egyben. itt a link: [link]


Mrgnézheted a dellt is, csak ott mindegyik többe kerül 100000nél. itt a link: [link]


Ha nem jó én az acer márkát javaslom. itt egy link: [link]


Ha egyik sem tetszik, akkor böngészgesd az ilyen oldalakat, amit én javaslok hogy nézegess azok ezek: mediamarkt.hu euronics.hu edigital.hu

2016. okt. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!