Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Újra kell rakni az operációs...

Gogistar kérdése:

Újra kell rakni az operációs rendszert, ha a hardveres környezet megváltozik?

Figyelt kérdés
Gépet fogok váltani, de az SSD, amire telepítve van a mostani rendszer, megy majd át a következőbe PC-be. Működhet a rendszer tovább, módosítás nélkül? Természetesen driverek cserélve/frissítve lesznek.

2016. szept. 3. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen (főleg újabb Win7-től fölfele), az aktiválással lehet hogy fog zaklatni eredeti Windows esetén de újra lehet aktiválni új vásárlás nélkül ha nem OEM a Windows
2016. szept. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy újabb megerősítő válasz, akkor már csak várom a PC-t, és nem aggódom emiatt. Köszönöm a választ!
2016. szept. 3. 18:27
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
új alaplap esetén újra kell rakni az oprendszert.kipróbálhatod valszeg el sem indul.
2016. szept. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

OS-től is függ. Win 10-et használok, nemrég cseréltem le egybe az alaplapot, cpu-t és a ramot. Hely hiányában nem tudtam lementeni az SSD tartalmát, így nem tettem újra.

Végeredmény: Minden megy rendesen. Az első bekapcsolásnál töltött néhány percet, de kb. ennyi.

2016. szept. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Várom a további válaszokat, úgy néz ki túl hamar örültem, de kíváncsi vagyok a többi véleményre!
2016. szept. 3. 19:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Lassan én is kitapasztalom majd konkrétan a komplett gépet lecserélem. csak a HDD marad.
2016. szept. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha azt szeretnéd, hogy stabil legyen az operációs rendszer, akkor mindenképp telepítsd újra.

Ha nem teszed, néha összeomolhat/kék halál lehet...

2016. szept. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!