Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha lassú az iPad...

Korpaszabolcs kérdése:

Mit tegyek, ha lassú az iPad Mini kettőm?

Figyelt kérdés
Sziasztok!kb egy másfél hónapja vettem egy iPad Mini 2 retina táblagépet és csak szenvedek vele,mert szaggat a rendszer,melegszik,ujraindulgat,kidobál és nem visz még a gyengébb játékokat sem.(amúgy erre vettem).Az lenne a kérésem,hogy akinek van valami ötlete,hogy ilyen helyzetben mit kellene tenni az válaszoljon.(Amúgy egyik haveroknak is ilyen van csak az 2 vagy 3 éves és semmi nem akad rajta és az ios 10 betát is szépen futtatja,nekem is ő ajánlotta ezt.)

2016. szept. 3. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
szerviz
2016. szept. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz a választ azt mondták elavult vegyek jobbat,de az is lehet elmondásuk szerint,hogy valami valószínü az Aksi (amit megmértek és jó volt) elromlott,de azon is gondolkoztam,hogy ugy is kötöttem rá törés garanciát földhöz vágom aztán kicserélik.
2016. szept. 4. 01:30
 3/6 anonim válasza:

add el, amíg ér valamit :P

ugyan ez a gépem van, 3 éves lesz, megjelenéskor vettem. de elkövettem azt a hibát, hogy gravíroztattam ingyen az Apple-nél így nehéz eladni. :D ezek a gépek, illetve inkább az iOS verziók direkt lassítják a régebbi gépeket, különben senki nem venne újat ha ugyanolyan gyors lenne :) akksitól nem nagyon szaggathatna. bár játékokról nemtudok nyilatkozni mert már csak FB-re, netezésre stb. használom, arra megfelel, tervben van az iPad Pro. de ha ragaszkodsz hozzá akkor cseréltesd ki szerintem, vagy előtte egy restore esetleg :D

2016. szept. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocs az Apple cuccokhoz nem értek!Azt restoe-t,hogy lehet csinálni?És,ha megcsinálom a garanciát elveszti?
2016. szept. 4. 21:11
 5/6 anonim válasza:

nem veszik el, ez "bevett szokás", hogyha lassul a készülék vagy bármi ilyesmi probléma lenne. én iPhoneon is csinálom párhavonta :)

itt egy leírás róla: [link]

előtte pedig biztonsági mentés, amit iTunesban ugyanott találsz, ahol a visszaállítást, miután kiválasztottad a készüléket :) én egyébként a mentést nem rakom vissza, így nem tölti fel rá újra az - esetleg - felesleges alkalmazásokat, fájlokat. szóval mindent előről leszedek :) sok sikert :D

2016. szept. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz a választ!de most ez nem fog menni mert nincs számítógépem
2016. szept. 5. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!