Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sony Z1 Compactnál miért nem...

Sony Z1 Compactnál miért nem tudom lehúzni az értesítő sávot? Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2016. szept. 4. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Indítsd újra.

Ha nem jó állítsd vissza a gyári beállításokat.

Lehet, hogy vírus. Lehet, hogy régi az Android. Milyen van rajta? Ha jól tudom a legújabb a Z, Z1, Z1 Compactra az 5.1.1.

Vagy lehet, hogy nem szoftveres hiba. Nem törött? Vagy leesett stb.

Ha nem működnek a fentiek, vidd szervízbe, szolgáltatóhoz vissza stb.

2016. szept. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A legújabb verzió van rajta és nincs semmi baja 2 napja csinálja ezt eddig működött !

Szerintem elviszem a szervízbe köszönöm a választ ! :)

2016. szept. 4. 17:00
 3/4 anonim ***** válasza:

más helyeken működik a kijelző felső része?

így is meg lehet nézni: írd be ezt *#*#7378423#*#* a tárcsázóba mintha fel akarnád hívni, de nem kell hívás gombot nyomni

bemész a service tests részbe és kiválasztod hogy Touch Screen, ez nálam rögtön a második. Most ha húzod az ujjad akkor ha érzékeli (nálam fehér) csíkot fog húzni. Ha amikor felül az értesítő sáv helyén húzod nem csinál csíkot de alatta igen akkor hardverhiba, amit nem érdemes otthon megcsinálni főleg kezdőként, valószínű új érintő kell, szerviz. Ha húz csíkot akkor factory reset vagy legrosszabb esetben az Android újratelepítése biztos megoldja ezt otthon is meg lehet csinálni.

Biztos nincs repedés a kijelzőn? Sajnos főleg ezek az xperia telefonok hajlamosak a legkisebb repedés érzékelésképtelenné válni részben vagy egészben, általában a repedés fölött.

2016. szept. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget ! Nincs rajta repedés néztem ,de amúgy is üvegfólia + tok védi úgyhogy szerintem a képernyővel lesz gond de mindjárt beütöm amit leírtál és kiderül .Mégegyszer köszönöm :)
2016. szept. 4. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!