Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Töredezettségmentesítő Rendsze...

Lupaa kérdése:

Töredezettségmentesítő Rendszergazdaként való futtatása (Win 10)?

Figyelt kérdés
Sziasztok nem tudok lemeztöredezettség mentesíteni, mert azt írja hogy rendszergazdai jogosultság szükséges (Rendszergazdaként vagyok bejelentkezve) próbáltam a "net use.........." parancssoros dolgot nem csinált semmit. Ötlet valakinek? Előre is köszi.

2016. szept. 4. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

Mi a fenének akarsz töredezettségmentesíteni?

Nem 1998 van.

2016. szept. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam nyerek egy-két másodpercet a fájlok rendszerezésével. De nem is ez a legfőbb probléma, hanem hogy miért nem Rendszergazdaként kezel, miközben én vagyok az egyedüli felhasználó??
2016. szept. 6. 22:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Írd be a keresőbe (start menübe), hogy defrag, ha megtalálta, jobb klikk rá, és futtatás rendszergazdaként.
2016. szept. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Hahaha, úgy látom még sokan a múlt évezredben élnek, 486-tal, Windows 95-tel, hahahaha :D :D :D
2016. szept. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te nagyon hülye vagy, kedves #1-es #4-es. HAHAHA
2016. szept. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6%

A #1-nek és #4-nek teljesen igaza van. El kellene már felejteni a töredezettségmentesítőket.

Jobb fájlrendszerekre egyáltalán nincs is.

2016. szept. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hozzáértés az van, gratulálok.
2016. szept. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak köszönöm de nem történt semmi lepörgetett egy csomó valamit de változatlan. Amikor megpróbálom kiírja, hogy a beállítások elhagyása vagy megtartása előbbinél kiírja hogy jelentkezzek be Rendszergazdaként (Rendszergazda a fiókom típusa) utóbbinál ugye nem történik semmi.
2016. szept. 7. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!