Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mostszeretnek venniegyDK1 es...

Szalai Bence95 kérdése:

Mostszeretnek venniegyDK1 es ocolust énpc játékok hozhasznalnam leginkabb de avorpx allitolag mar nem tamogatja az1 et csak a 2 öt és a véglelgest kiadastakkorezek szerintnem tudommajd hasznalni? Vagy van esetleg egy masik program ami ugyan azttudja?

Figyelt kérdés

2016. szept. 4. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Tudni tudod használni, a jövőben is fogod tudni, csak újabb programok/játékok/driverek nem lesznek rá fejlesztve, tehát egyáltalán nem érdemes megvenni már.
2016. szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az nem problema mert nincs akkora gepem h majd az ujakat tudjam ez fer bele a keretbe +ha a regi eket tudom az nekem mar böven elég hisz rengeteg jatek van csak azokon tudjam hasznalni ez a lenyeg nekem amugy köszi
2016. szept. 4. 15:07
 3/9 A kérdező kommentje:
+azt kihagytam hogy ilyen farcry3 crisys3 mal jaccanak rajta
2016. szept. 4. 15:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne vegyél DK1-et, az egy félkész prototípus, nagyon gyenge kijelzővel.
2016. szept. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
elhiheted nagyon jol tudom h mi a dk1 de itt nem ez a kerde van fel téve nincs 220 ezrem sajnalom most akkor vegyek egy vr box 2.0 érted a kerdesre kernek valaszt utana jartam h mi az a dk1 es kovetem mar 2013 ota
2016. szept. 4. 19:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Én meg teszteltem a DK1-et, és fél óra után jojózott tőle a szemem, és megfájdult a fejem. A végleges Oculus egy teljesen más dimenzió hozzá képest.
2016. szept. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Direkt irtam nem fikazast kerek es nem rudom mit nem ertesz h nem tellik ra nekem most akkor vegyek inkabb egy mobil vr t vagy mi legyszivess ne huzz engem feleslegesen
2016. szept. 4. 21:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Miféle fikázásról beszélsz? A legjobb szándékkal közöltem a tényt: a DK1 egy félkész tesztkészülék, ami a közelében sincs a véglegesnek. Oké, mit bánom én, dobj ki rá egy pár tízezer forintot, aztán öt év múlva nosztalgikusan emlékezhetsz vissza erre az egész VR-marhaságra, amiről azt hazudták, hogy ez a jövő.
2016. szept. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
en ertem a jo szándékodat ezzel baj nincs csak mindig elsuhansz afölöt hogy nincs rá pénzem!akkor vegyek egy mobil vr-t mert szerintem meg mindig hasznosabb ez és akkor csak arra valaszolj kerlek szepen hogy tudoke majd jaccani az adot jatekokal vagy nem elöre is kösz
2016. szept. 5. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!