Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért irja ki a gépek hogy...

Miért irja ki a gépek hogy nincs elég hely amikor 60gb van rajta üres hely?!

Figyelt kérdés
Probàltam már a CC Cleanert vagy mit, semmi nem jò,egy programot se lehet elinditani,mert jön a "kevés a hely" üzenet...
2016. szept. 7. 23:13
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igazából letöröltem uTorrentet,meg minden feleslegesnek tünő mappát,de még mindig ugyan az... Nem látok semmit, úgy van amit leírtam,megnyitok egy pl játékot és kiirja,hogy "Your computer ran out of memory" semmi más, nem enged segitő programokat se feltenni, mert hogy a "Windows Installer is not installed" agyamra megy már...
2016. szept. 8. 18:26
 12/16 anonim ***** válasza:

Na itt álljunk meg. Az "Your computer ran out of memory" abszolút nem 100 hogy a merevlemezed telítettségére utal.

Vagy a fizikai memória kevés (pl a háttérben valami leterheli) vagy a pagefile. Ha annak a méretét megnöveled, valsz megoldódik.

2016. szept. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
"Your computer ran out of memory" ezért kértünk print screent...
2016. szept. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ami meg a "Windows Installer is not installed" illeti annak is egyszerű a megoldása

Start menü, Futtatás, beírod hogy "Services.msc"

Dupla klikk a "Windows Installer"-re és állítsd be Kézire, utána Indítás-ra.

Ha nem ok, akkor szólj, van még más megoldás is, de szerintem nem kell.

2016. szept. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

#14 Hiba 1058: A szolgáltatást nem lehet elindítani,mert tiltott,vagy nem tartozik hozzá az engedélyezett eszköz!

Print Screent nem tudok,mert telefonról irok,olyan lassú a gép!

2016. szept. 9. 00:12
 16/16 anonim ***** válasza:
Az meg a Windows frissítési hiba. Nem hiszem hogy megfelelő tapasztalat nélkül ki tudnád javítani. Valami nagyon gáz van a gépeden. Legjobb ha az egészet újra telepíted. Tényleg nem arról van szó hogy nem akar az ember segíteni, de ez nem olyan amit egy klikkel megoldasz. A 1058-as parancssorból megoldható, de egy oldalt lehetne írni róla, és azt hiszem ez a legkisebb baj a gépeden.
2016. szept. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!