Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha veszek egy új gépet lesz...

Ha veszek egy új gépet lesz benne Wi-Fi?

Figyelt kérdés

Minden gépben van Wi-Fi?

Ha jól tudom a laptopokban van egy kis Wi-Fi kártya... ez az asztali gépeknél is így van? Van bennük gyárilag, vagy bele lehet rakni a laptopét, esetleg másikat kell venni?

Azért érdekel, mert jelenleg a szombámban van a laptopom, Wi-Firől netezek és nehéz lenne a vezetéket ide behozni\elvezetni.



2016. szept. 8. 13:56
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

#6

Akkor te biztos a nagyon okosok közé tartozol. :) Ma már nem csak pár alaplapon van Wi-Fi és nem is kell a felső kategóriában keresni. H valaki kijelenti, kategorikusan hogy NINCS, az nem hazugság hanem téves információ. Nem az volt a kérdés hogy 5 ezer Forintos alaplapon létezik-e, hanem hogy egyáltalában van-e.

2016. szept. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
#9 Mondjuk inkább úgy hogy 22.500-tól kaphatóak Wi-Fi-s alplapok.
2016. szept. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Értem... és ahhoz az alaplaphoz, amit belinkeltem mi lenne a legjobb megoldás, hogy legyen benen Wi-Fi?
2016. szept. 8. 14:40
 14/38 A kérdező kommentje:
benne*
2016. szept. 8. 14:40
 15/38 anonim ***** válasza:

[link]

Itt lehet mazsolázni például.

2016. szept. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
Ha egy jobb ac-s kártyát veszel, azzal nem biztos hogy spórolsz az alaplapba építettel szemben.
2016. szept. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

Hát az ü. pontosító ember megmondta a tutit (#10<), de anyagilag a pci-os vezérlővel lényegesen jobban jársz, mintha alaplapra szereltre mész rá. De pl kb 5 éve a stick mellé egy routert is kaptál a tp-linktől 5ezerért, nem tudom, most hogy van :D

Lusta vagyok, de 2 ezerért biztos találok neked sticket.

2016. szept. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

#15 koszii:)

Talaltam is egy jot!

2016. szept. 8. 15:09
 19/38 A kérdező kommentje:
Nem most vennem (kb fel ev mulva) csak most pakoljuk at a szobat, es ez is fontos lenne.
2016. szept. 8. 15:10
 20/38 anonim ***** válasza:
Érdemesebb inkább előre kialakítani a kábel helyét, nem érdemes wifivel használni az asztali gépet, lassabb, mint a kábel
2016. szept. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!