Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha veszek egy új gépet lesz...

Ha veszek egy új gépet lesz benne Wi-Fi?

Figyelt kérdés

Minden gépben van Wi-Fi?

Ha jól tudom a laptopokban van egy kis Wi-Fi kártya... ez az asztali gépeknél is így van? Van bennük gyárilag, vagy bele lehet rakni a laptopét, esetleg másikat kell venni?

Azért érdekel, mert jelenleg a szombámban van a laptopom, Wi-Firől netezek és nehéz lenne a vezetéket ide behozni\elvezetni.



2016. szept. 8. 13:56
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

USB Wi-Fi. Azok nagyon jók. :) Használd egészséggel. :)

Hiába gúnyolódsz. Ha 2000 forintos sz@art akarsz berakatni valakivel, akkor elég igénytelen vagy. Ha ennyire olcsójánoskodunk, akkor az eBay tele van 500 forintossal.

2016. szept. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

# 20

Nálam például nem tudnád kábellel megoldani, a falak és a távolság miatt Qrva hosszí kábel kéne. Az alaplapi Wi-Fi meg többet tud mint az internetem sebessége, pedig az sem éppen lassú.

2016. szept. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

#21 - én gúnyolódok? Olvasd már vissza magad :D Ez nem a gyermeteg "éntudokebayesolcsóbbatbebeee" kategória. Meg nem is az integrált alaplapi wifivezérlőtől eltérő egyéb (alaplapi) bővítőhelyről szól laptop esetén, csak te pontosítóember lévén a hozzászólásokat olvasod és javítod, ez okoz benned nyilván valami doppingot. Sebaaaj, ne szabadkozz, vannak ilyenek :D

De ha a kérdező bemegy teszem azt a chs-be, még ott is azt mondják neki, hogy oldja meg a lehető legegyszerűbb dologgal. Az meg nem a huszonXezres alaplap. Ennyi erővel javasolhatsz neki százezres hangkártyát is.

2016. szept. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

Nem akarom a legolcsóbb/legrossabb módon megoldani, de mivel át kellene fúrni a falat, vagy nem lehetne becsukni az ajtót a kábeltől, nem tudom megoldani.

Valószínű, hogy az olyan alaplapot veszek, amiben alapból van.

2016. szept. 8. 15:48
 25/38 anonim ***** válasza:
Én nem gúnyolódtam. Ellentétben veled. Te jöttél 2000-es szarral nem én. Egyszerű de olyan is.
2016. szept. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

# 24

Sokkal jobb megoldás.

2016. szept. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt találtam.. Akkor ez már megfelelő lenne szerintetek?

2016. szept. 8. 15:53
 28/38 anonim ***** válasza:
Szerintem ez éppen a legalja. És nincs is wlan rajta.
2016. szept. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Amit a 15# linkelt, ott a legolcsóbb is ilyen és ott az írják, hogy van benne wifi.
2016. szept. 8. 16:07
 30/38 anonim ***** válasza:
Az pont én voltam és az első az ASRock H110M-ITX/ac, amit te linkeltél az ASRock H110M-ITX. ac nélkűl.
2016. szept. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!