Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Új videókártya? (többi lent)

Új videókártya? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az a gond meghalt a videókártyám ès kellene új csak nem tudom a mostani konfigomhoz egyáltalán megèrie.

Gèpem:

Táp Approx App 500PS

Alaplap Asrock g41m-vs3

Proci Intel® Core™2 Duo Processor E7500

(3M Cache, 2.93 GHz, 1066 MHz FSB)

Ram 2gb ddr3 x2

Vidikártya ugye nincs :D

Szoval ilyen nem tudom hogy az egèszet frissitseme 2016os szintre/ a gèpet kockulásra használomcsak meg 1-2 dolgot nyomtattni játèkis csak wow :D



2016. szept. 13. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán gtx 750 (nem ti)


Esetleg akkor vegyél gtx 750 ti-t, ha processzort cserélsz, legalább egy Q9400-ra, de ennél erősebb videokártyát már nem nagyon kéne belerakni

2016. szept. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, esetleg HD6770 használtan.
2016. szept. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A táptól is szabadulj amint teheted, nagyobb összegben mernék fogadni rá hogy köze volt a kártya halálához.
2016. szept. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Yap már ugy vagyok vele hogy egy 100asból összerakok egy uj gèpet mert már tökülni nem èrimeg vele sztem nem is maidarab etc.
2016. szept. 13. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!