Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem jön be a monitoron...

Desmund kérdése:

Miért nem jön be a monitoron az xbox kép? (többi lent)

Figyelt kérdés
Vettem egy xbox360at és mellé egy full hd-s hdmi monitort. Tegnap tökszépen bekötöttem müködött viszont igy este fél8után gondolt egyet és azota se xboxnál se gépnél nincs kép, szimplán csak villog fekete fehéren aztán szinesen aztán ujrakezdi. Baszogattam a kábeleket is de semmi. Már szinte mindenféle opcióba próbáltam bekötni. De semmi és miután probálkozás után kikapcsolom az xboxot a monitoron semmi kép mint aki jól végezte dolgát és még ezt a szinvillogást se csinálja. Most akkor ennek mi a halál baja van?

2016. szept. 14. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki másik kábellel(vagy a kábelt másik monitoron\tévén), ha azzal sem jó akkor vidd vissza a monitort.
2016. szept. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez az hogy csak az az egy kábelem van és hdmi-s monitorom, tv-n meg ugyan ugy jó az xbox viszont a tv-n csunyán néz ki a kép
2016. szept. 14. 09:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Vegyél egy másik kábelt, nincs ezer forint egy hdmi kábel.

Btw sok értelme volt fhd monitort venni egy 360hoz..

2016. szept. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Némi kötekedést érzek a válaszodban..

És részben hülyeség amit most irtál, mivel esélytelen hogy a kábellel legyen a gond mert akkor a gépnél már müködne a monitor a vga-dsub kábellel.. de mivel azzal se müködik igy más a probléma oka.

2016. szept. 14. 09:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem mégis miből kellett volna kitalálnom, hogy próbáltad a monitort másik kábellel és azzal sem működik..? :D

De ebben az esetben tiszta sor, ahogy az első válaszomban is írtam, vidd vissza a monitort, kizárásos alapon csak azzal lehet gond(feltételezve persze, hogy a dsub kábel működik, de a kábelek csak nagyon ritkán mennek tönkre, pláne valószínűtlen hogy két kábel is egyszerre adja meg magát).


[Jól érezted, erősen másnapos voltam, és itt ébredeztem, elnézést. ]

2016. szept. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sokkal szebb kep van egy kepcsoves 50mhz -es tvs en mint egy full hd lcd-en vagy monitoromn!en sokkal jobban szeretem a sima rct -et mint a hd-et!a hd persze szebb de lassub kepminöseg!ez persze csak a pal minositősu jatekokra igaz!ha agep zold fenyt ad akkor meg mentheto!de mivel ezt nem irtad akkor a monitor lessz a hiba!
2016. szept. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!