Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha választani kellene, akkor...

Ha választani kellene, akkor a hardveres vagy a szoftveres témában érdemesebb elmerülni?

Figyelt kérdés
Autodidakta módon tanultam meg a számítógépekkel kapcsolatban mindazt, amit jelenleg is tudok, de ennek ellenére nagyon nagy szükség lenne az ezzel a témakörrel kapcsolatos ismereteim bővítésére. Nos, akkor szerintetek mi a válasz a fentebb említett kérdésre?

2016. szept. 15. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Amelyik érdekel.
2016. szept. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, de a mai világban melyiknek lehet nagyobb hasznát venni?
2016. szept. 15. 13:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Annak fogod nagyobb hasznát venni, amihez jobban vonzódsz/jobban van hozzá affinitásod. Mondhatom azt, hogy a programozók milliókat keresnek, de ha nincs ehhez affinitásod/nem érdekel NAGYON a téma, akkor úgysem jutsz el ide.
2016. szept. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindkettőnek a hasznát lehet venni.

Abban merülj el, amelyik jobban érdekel, mert abból nagyobb eséllyel leszel jobb szakember.

2016. szept. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lajos54 ***** válasza:
Igazából az lenne a tökéletes, ha a szoftverekkel foglalkozók is megfelelő szinten ismernék a hardvereket, illetve fordítva is, a hardveres szakembereknek is lenne egy bizonyos szintű szoftveres ismeretük. Mert így tudnák teljesen felmérni a másik oldal adta lehetőségeket. Viszont, mivel ennek ellenére nem lehet senkitől elvárni, hogy mindkét területen igazán profi legyen, marad a választás. És itt értek egyet azokkal, akik azt mondták, hogy válaszd ki azt, amelyik közelebb áll hozzád.
2016. szept. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Így van utolsó válaszoló, teljesen mértékben egyet értek veled. Annyit kiegészítésképpen, hogy ha már valaki elég profi szinten ismeri az egyik oldalt, akkor kénytelen tudni ha nem is annyit, de megközelítőleg elég sokat a másik oldalról is.

Egyébként köszönöm a válaszokat, és nagyjából egyöntetűen mindenki azt mondta, hogy döntsem el én, hogy melyik része érdekel jobban. Nos, azért raktam ki a kérdést, mert mind a kettő rész körülbelül ugyanannyira érdekel :-), ennek ellenére lehet, hogy kissé magasabb szinten vagyok a hardveres résszel.

2016. szept. 15. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!