Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » GTA 5 használtan megéri ebből...

Balóka kérdése:

GTA 5 használtan megéri ebből a boltból? Link a leirásban

Figyelt kérdés

Link: [link]

Itt láttam a gta 5 xbox one-ra használtan és azt szeretném kérdezni hogy ha ezt megveszem akkor ugyan ugy tudok onlineozni mint egy uj gta 5-tel? És még azt hogy megéri-e rendelni,tehát megbizható-e? hogy nem lesz-e karcos a lemez vagy stb. A válaszokat előre is köszönöm!



2016. szept. 15. 17:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
felhasználták már az online kódot tehát nem fogsz tudni !
2016. szept. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szóval onlinehoz kell kód?
2016. szept. 15. 17:05
 3/15 anonim ***** válasza:
külön fiókot kell csinálni a játéknak amihez 1 darab kód jár tehát a fiók már lehetséges fel lett használva. Másik meg kell xbox gold live előfizetés ha szeretnél játszani bármilyen online játékkal is akár.
2016. szept. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Haver milyen kódról beszélsz? Én írott lemezzel játszottam vagy 3 évig és nem kért semmilyen kódot. Gold kell hozzá meg egy socail club-os account. De ahhoz sem kell kód.
2016. szept. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Rolfus válasza:
Biztos azthitte hogy PC-ről van szó. Amúgy igen ugyanúgy fogsz tudni vele játszani online-t és bármi mást is mintha új lenne.
2016. szept. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Pc-n a termékkódra gondolthatott, ugye?
2016. szept. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Haver milyen kódról beszélsz? Én írott lemezzel játszottam vagy 3 évig és nem kért semmilyen kódot. Gold kell hozzá meg egy socail club-os account. De ahhoz sem kell kód."


jó hogy xbox one -ra semmilyen törés nincsen még így írott játék nem megy sehogy sem rajta.. de úgy látszik van aki ide jár hazudni.

2016. szept. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
xbox one is van kulcs ..
2016. szept. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Komolyan termékkódos az xbox one játék is? Még jó hogy pc mellett döntöttem. Kétszer annyiba kerülnek a játékok konzolra..X360 marketplace-n még mindig 20k a GTA V
2016. szept. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

csak a példa kedvéért linkeltem egyet

[link]


igen kulcsosak .

2016. szept. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!