Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jogos a felháborodásom a...

Jogos a felháborodásom a használtan vett csizmával kapcsolatban? Részletek a leírásban.

Figyelt kérdés
Vettem egy csizmát a jövő télre előre a Vaterán. Az eladónál rákérdeztem direkt, hogy lehet-e hóban viselni, nem csúszik-e, ugyanis nem tudott feltenni a talpáról képet, és azt válaszolta, hogy nem csúszik. Most megjött a csizma, de teljesen sima talpa. Az eladónak megírtam, hogy szeretném visszakérni a pénzt és visszaküldeni, mert ez szerintem csúszni fog hóban, de szerinte ez nem azon múlik, hogy sima-e a talpa, és ő próbálta hóban, neki nem csúszott... Mit lehet ilyenkor csinálni? Tényleg én vagyok a hülye?

2014. ápr. 9. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Te. Miért vetted be, hogy nem tud rakni képet? Mi akadályozta meg benne? Ha a licithez nem is, máshova rakhatott volna.

Miért vetted meg, ha nem láttad előre?


Egyébként még az is lehet, hogy tényleg nem csúszik. Van recés talpú cipőm, amiben hasra esek és sima is, amiben nem.

2014. ápr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hóban nem is csúszik semmi sem. Jégen szokott csúszni.

Szerintem ne nagyon bízz benne hogy visszaveszi.

2014. ápr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ő azt mondta neki nem csúszott ezt nem tudod megcáfolni.

Nem kérheted vissza a pénzt mert nem vert át, hiszen a csizma megfelelő állapotban volt. (az hogy csúszik e hóban pedig nem derült ki, hiszen tavasz van feltételezésre alapozva nem lehet követelésed.)

2014. ápr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!