Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Garancia laptopra a Computer...

Garancia laptopra a Computer Imperiumnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Laptop vásárlás előtt állok, és találtam is egy nekem tetszőt a Computer Imeperiumnál, kb 20 ezerrel olcsobban mint bárhol máshol.

Viszont sok negatív tapasztalatot olvastam róluk a garanciaintézéssel és a javításokkal. ( nem akarják visszavenni ha hibás, rengeteg ideig javítják, hibás terméket nem vesznek visza, stb.)

A laptopok esetében, ha gyártói garancia van a laptopon, akkor is ők szervízelik, vagy ebben az esetben ők csak elküldik a gyártónak (ASUS) a laptopot javításra?



2016. szept. 16. 13:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindig a gyártó intézi a szervízt, te elküldöd a oda ahonnan vetted, ők meg tovább a gyártónak - nem bemondásos alapon megy, a gyártó ellenőrzi hogy tényleg tönkrement-e, vagy csak le akarják húzni(mondjuk nem minden gyártó kukacoskodik, de azért jellemző). Szép is lenne ha a pcx es eladó nekiesne a titan x nek egy forrasztópálkával. :D



Garanciával szarakodnak mindenhol, de mondjuk laptopnál nem feltétlen a 20k spórolás lenne az elsődleges szempont nekem, inkább hogy van-e helyi kirendeltsége a boltnak\gyártónak(ha mondjuk vidéken laksz ez fontos szempont), hogy ha bármi gond vele akkor a lehető leggyorsabban tudd intézni. Ha ez nem érdekel(vagy épp a szomszédban van az imperium) akkor nyugodtan.

2016. szept. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!