Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows Vista vélemények?...

Windows Vista vélemények? 2017 áprilisában olyan sorsa lesz, mint az xp-nek?

Figyelt kérdés

2016. szept. 17. 16:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Már most az a sorsa, a szoftvergyártók megelőlegezték. Hiába támogatott még a Microsoft által, nem találsz rá böngészőt, nem találsz videokártya drivert, lassan már semmit. Még a lejárt XP-vel is méltányosabbak a fejlesztők, csak mert sokan használják még Ázsiában.
2016. szept. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nekem kb egy 9éves Pc-m van a vista hibtlanul fut rajta..
2016. szept. 17. 16:32
 3/18 tabaki ***** válasza:
Úgy látszik, a Vista az indulás bonyodalmai után elég jól kiforogta magát, mert újabban többen dicsérik. Ettől függetlenül szerintem sosem volt akkora felhasználói bázisa, hogy szívfájdalom nélkül le ne álljanak a támogatásával. Ezenkívül azóta több sikeresebb és jól bevált Windows terjedt el a piacon, meg a gyártók sem érdekeltek abban, hogy a felhasználók a csotrogány gépeiket őrizgessék, ahelyett, hogy újabbat vásároljanak. Az XP éppen jó intő példa: A legtöbben tökéletesen jól elvoltak vele, a népszerűsége az egeket verte, a támogatás megszűnése hisztériahullámot váltott ki, mégsem kerülhette el a sorsát. Gyanúm, hogy a Vista elmúlása sokkal kevesebb csinnadrattával fog bekövetkezni.
2016. szept. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Sajnos az óra ketyeg. Nem csak a vista, de a win 7; 8; 8.1 is arra a sorsra fog jutni, mint az xp:

[link]

2016. szept. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Akkor egy idö után már csak a win10lesz támogatott??
2016. szept. 18. 15:59
 6/18 anonim ***** válasza:

A Windows 10 lesz a legutolsó Windows:

[link]

2016. szept. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
igen,ezt eddig is tudtam:)
2016. szept. 18. 17:21
 8/18 A kérdező kommentje:
Miben változott meg az évek során?? miben lett jobb?
2016. szept. 19. 14:16
 9/18 anonim ***** válasza:
A vista vs újabb windows különbségeire gondolsz? Vannak, nem is kicsi különbségek. Volt vista-m, ahhoz képest a win 7 sokkal kiforrottabb lett. Ráadásul a hetesből sokáig a bétát nyúztam. Aztán a 8, majd a 8.1 begyorsult, (a csempéket is meg lehetett szokni) a win 10 pedig letisztult, visszakerült a startmenü. Jó jó, vannak utálatos dolgai is, pl a sok kéretlen ms app, de ezeket is ki lehet belőle gyomlálni, az áruházzal együtt. Sokan utálják, mert fapados a kinézete, de nekem tetszenek a keret nélküli ablakok. Ha van egy 4k-s monitorod, azon pl a fejlett ablak méretezést csak a win 10 támogatja, a korábbi windows-ok nem, mint ahogy a dx 12-t sem.
2016. szept. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Jobb lett valamennyivel az évek során??
2016. szept. 22. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!