Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a PC összeállítás mennyire...

Ez a PC összeállítás mennyire jó így?

Figyelt kérdés

Azt szeretném tudni, hogy ez az összeállítás mennyire jó? (nem nagyon értek hozzá)

Szóval a lista a dolgokról:

-Intel Core i5-2500 3.3GHz processzor

-ASRock H61M-VGA4 alaplap

-Kingstone 8GB 1600MHz memória

-ASUS GT730 4GB DDR3 videókártya

-AKYGA AK-B1-550 550W táp

(persze a többi dolog megvan hozzá)



2016. szept. 18. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
A táp és a VGA szar,a többi jó.
2016. szept. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
4 GB-os miért nem jó? nem használnám csak kisebb játékokra.
2016. szept. 19. 17:53
 3/7 anonim ***** válasza:

#2.Mert parasztvakítás,az a VGA még 1GB VRAM-t se használ ki,illetve használtan kapsz olyat ami keresztbe lenyeli.

A táp meg azért nem jó mert leégeti a gépet és dobhatod ki az egészet.Rossz kondik,rossz áramvezetés,olcsó anyaghasználat mindez minden féle védelem nélkül.Ami nem teljesíti az ATX szabványait az csak ajtótámasztónak jó.

2016. szept. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Rendben. Amint írtam feljebb is nem nagyon értek hozzá, ezt az összeállítást hozzá értő ember csinálta. Igazából 50-50%-ban használnám játékra és böngészésre. (Játékok közül is az alacsonyabb gépigényű játékok mennének rajta mint Minecraft, Cities skylines, esetleg GTA 5)

Én választanék jobb videókártyát csak sajnos ennyi rá a keret. Esetleg ha tudsz mondani jobbat ugyanebben az árkategóriában ehhez az összeállításhoz megköszönném. (vga-ból és tápból is)

2016. szept. 21. 17:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Táp:

[link]

(CTG 450)

VGA:

[link]

(R7 260X)

Olcsóbban esetleg ha találsz garis HD7850-t.

Amúgy aki összerakta nem nagyon ért hozzá így ránézésből úgy hogy jó hogy megkérdezted.

2016. szept. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget

nem vagyok az a típus aki szereti a használt dolgokat, a táp nem drága újan sem úgyhogy az lesz, de a videókártyával kapcsolatban az oldal azt írja ki hogy jegelve. Ez gondolom mit jelent. Utánanéztem újnak is de nem nagyon forgalmazzák de még kutakodom kicsit. Sajnos ha nem lesz máshonnan akkor marad ez. Remélem amit feljebb felsoroltam játékok ahhoz legalább jó.

2016. szept. 24. 11:23
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja még valami a 450W-os táp elég lesz ehhez a set up-hoz?
2016. szept. 24. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!