Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Media Markt-ban vásárolt...

Media Markt-ban vásárolt laptopoknál, hogy működik a pixelhiba?

Figyelt kérdés
Garanciálisan lehet cseréltetni vagy, hogy megy ez? Külön kell pixelgaranciát fizetni?

2016. szept. 21. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs általános szabály, mindig az adott üzlet adott termékre vonatkozó konstrukcióját nézd meg.
2016. szept. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tényleg nem értelek. Miért nem ott érdeklődsz ? Van telefonos ügyfélszolgálat, online, vagy személyesen.
2016. szept. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sürgős lenne. Van egy akciójuk, ami hamarosan lejár. Ezért kérdeztem itt. Holnap mindenképp felhívom, ha addig érvényes lesz még az akció.
2016. szept. 21. 19:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ott helyben kiszoktam próbálni, ha nem látok pixel hibát viszem, ha látok nem viszem...

Amúgy termékenként változik, van amire lehet kötni, pixel, törés, és egyéb amúgy nem garanciális hibára biztosítást plusz pár ezerért.

De van ahol csak alap, és ott gyártó / típusa válogatja.

(erről érdemes ott tájékozódni, bár sokszor senki nem tud érdembeli infót adni)

2016. szept. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!