Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Microsoft fiók (PC-n) használa...

Microsoft fiók (PC-n) használatának milyen előnyei vannak? Van értelme?

Figyelt kérdés
Win10-et használok de offline módban. Aki használja a fiókot bejelentkezve az legyen szíves pár mondatban összefoglalni h mi pluszt ad.

2016. szept. 23. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
semmit.
2016. szept. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

OneDrive-ból leszinkronizálja a képeket például.

Az Edge kedvenceit szintén. (igen, én szoktam azt is használni)


(igen, windows 10-es mobilom van... még...)


Ezen kívül nem jut eszembe más.

2016. szept. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, háát ha csak ennyi.. Az h mobilon miért jó azt gondolom, kb mint androidnál a fiókos téma de h pc-n ez mennyire szükséges..
2016. szept. 23. 14:43
 4/5 Komplikato ***** válasza:
Plusz belép a Skype-ba alapból ha fent van.
2016. szept. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Még jó h én ezeket pont nem használom..


Illetve amit még elfelejtettem h WP-s a telóm is (WP8, csak hát telefonáláson kívül másra nem is használom) szóval ott a fiók dologgal lehet valami értelmes kapcsolatot létesíteni? Ha mondjuk van rúter és valami hálózati kapocs vagy nem tudom. Nem volt még soha apple cuccom de úgy tudom h ott eléggé összelehet hozni az egyes termékeket. Valami ilyesmire gondolok, nem létkérdés de ha lehet akkor kipróbálnám. :D

2016. szept. 24. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!