Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik operációs rendszer a...

Melyik operációs rendszer a legjobb játékokhoz?

Figyelt kérdés

2016. szept. 25. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Win 10, a mai játékok egyre inkább már a 10-et fogják igényelni.
2016. szept. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Attól függ, milyen játékokhoz. Például DOS játékokhoz, vagy korábbi modernekhez az XP a legjobb. Ha csak a legújabbakkal akarsz nyomulni, akkor Windows 7 lehet jó.
2016. szept. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
GTA 5 re gondoltam
2016. szept. 25. 20:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor írd le, hogy mire gondolsz a kérdés alá, ne akkor mikor már ketten válaszoltak.

GTA V.. Gondolom akkor újabb játékokkal akarsz játszani, akkor mindenképp Windows 10.

2016. szept. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért az milyen érdekes, hogy a Windows 10 megjelenése óta jönnek a CSAK Windows 10-et igénylő játékok, pl. Forza Horizon 3. :) Érdekes, Win 7, Win 8 esetében nem volt ilyen. Fölfele működött a kompatibilitás, pl XP-re írt San Andreas elfut bármin, de az új játékok esetében visszafele VALAMIÉRT nem működik. Hiába, ilyen ez a marketing gépezet. :)
2016. szept. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én még mindig a Windows 7-et tartom a legalkalmasabbnak. (Nekem személy szerint asztali gépen és laptopon egyáltalán nem jön be a 8/8.1/10 felülete és mivel elég gyakran dolgozom régi programokkal muszáj Win7-et használnom, mert egyik újabb rendszeren sem tudtam rendesen futtatni őket :( )
2016. szept. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!