Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?...

Bélteki Lajos kérdése:

Szerintetek mit tegyek? Érdekes a helyzet, facebookos probléma.

Figyelt kérdés

Van egy Facebook fiókom.

Tegnap reggel arra ébrettem, hogy a telefonom jelzi, hogy rossz a jelszó.

Belemegyek, beírom, és kiírja, hogy a fiókját letiltották gyanús tevékenység miatt.

Fölmegyek a számítógépen, erre azt írja ki:

Your account is disabled for security reasons, if you think, this is a mistake, click here to let us know.

Azaz:

Biztonsági okokból tiltottuk a fiókját, kattintson ide, hogy ha azt hiszi, hiba.

Odakattintok, kijön a súgóközpont, hogy reklamálhatok, ha föltöltöm a személyi adataim.

Amikor kitöltöttem az űrlapot, a mail címnél kiírja:

Ez a mail cím nem tartozik egyetlenegy blokkolt fiókhoz sem.

Az e-mailos értesítéseket meg tudom nézni, meg a csoportokról is jönnek az értesítések, telefonra is, de ha válaszolni akarok, nem engedi.

Szerintetek itt mi a csoda van

Egyszerű látássérült német tanár vagyok aki csak ismerkedésre, tanítványokal való beszélgetésre használom.

Megjegyzés: Mielőtt letiltottak volna, felvettem pár embert, és keresztyén, és adásvételi csoportokat nézegettem. A csoportoknál, embereknél sem írta ki, hogy limitálva lennék.

Ja meg megosztottam két cikket a hír24-ről.



#hiba #Facebook #letiltás #csoport #fiók #érdekesség #reklamálás #biztonsági ok #visszajelzési űrlap
2016. szept. 26. 16:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!