Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek van létjogosultság...

Szerintetek van létjogosultsága a csatornámnak a magyar YT-on?

Figyelt kérdés

Szóval elkezdtem kb 1 hónapja videózni és próbálok nem olyan szokványok és semmitmondó videókat csinálni mint a legtöbb hazai youtuber. Szerintetek ha kitartok lehet sikerem?


Habár elég kezdetleges a dolog egyelőre inkább csak az irány van meg ennél sokkalta jobb minőséget szeretnék megvalósítani.


https://www.youtube.com/channel/UCTH3sP9mSZXA0LHMtebMFbg


2016. okt. 2. 00:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy "magyar" youtube!Egyébként mit vársz? Első videódat 1 millióan fogják megnézni?
2016. okt. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik az irány (már fel is iratkoztam a csatornádra).

Az hogy mit csinálnak mások, azt hagyd magukra (így is látjuk,).

2016. okt. 2. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van, de vegyél egy normális mikrofont, alig lehet érteni amit mondasz.
2016. okt. 2. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. Abszolút nem várom ezt, nem is mondtam vagy utaltam rá hogy elégedetlen vagyok a nézettséggel, 3-4 videó után még ennyit se vártam.


2. Köszönöm. :)


3. A mikrofon beszerzése már folyamatban van. Köszönöm az építő kritikát.

2016. okt. 2. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!