Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a jobb a két egér...

Guypierce123 kérdése:

Melyik a jobb a két egér közül? Többi lent.

Figyelt kérdés
A4Tech Gaming Bloody Sniper ZL5A vagy A4Tech TL80 laser Bloody. Melyik a jobb szerintetek?

2016. okt. 2. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha kiadnák ennyi egérre, akkor nekem a Bloody Sniper ZL5A jobbnak tűnik.
2016. okt. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen valamivel jobbnak tűnik, viszont nem szeretem a kicsi egereket, és a TL80 úgy látom nagyobb.
2016. okt. 2. 09:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő bazári hulladék, méregdrágán. Ennyiért már egészen kiváló egereket lehet kapni.
2016. okt. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
például? Nekem azért ezek elég meggyőző érvek: nagy pontosságú Laser , Felbontás (dpi):8200-ig állítható, Gombok/kerekek:11/1, Extrák: - Gyorsulás akár 30 g-ig, - extrém 0,2 ms válaszidő, - követési sebesség 150 inch/sec - 50 millió kattintás, - kopásálló csúszófelület, - 160k beépített saját memória, - 10,8 Mpix/s képfeldolgozás 5 év garancia!
2016. okt. 12. 09:55
 5/7 anonim ***** válasza:

#4: Olyan "érveket" soroltál fel, amiknek SEMMI jelentőségük sincs.

A lézeres egerek a közhiedelemmel szemben NEM jobbak, mint az optikai szenzorosak. Játékra egyenesen rosszabbak.

A dpi SEMMIT sem mond az egér minőségéről. 8200 dpi-vel fél centit mozdítasz az egéren, és a kurzor kiszalad a képernyőről. Mi értelme van ennek? A hivatásos FPS játékosok többsége 400-800 dpi-vel játszik.

Na és mi van akkor, ha 11 gomb van rajta? Jobban fogsz vele lőni, mint egy 3 gombossal?

Válaszidő, követési sebesség, 10,8 Mpix/s képfeldolgozás- csupa-csupa lényegtelen halandzsa. Ami engem érdekel, hogy van-e benne angle snapping (naná, hogy van), szoftveres gyorsítás (még szép), mennyi a súlya, emelési magassága, stb. Ezek ugyanis fontos adatok.

50 millió kattintás? Húúú, oda ne rohanjak! Fogadjunk, hogy egy éven belül tropára megy. Ráadásul az 5 éves garancia nem vonatkozik a mikrokapcsolókra, mert arra ráfogják, hogy "használatból eredő elhasználódás".

2016. okt. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, az ajánló lemaradt.

Az alábbiak hasonló áron megeszik reggelire az összes A4 Tech Bloody Bóvlit:

ASUS ROG Sica

CM Storm Alcor

SteelSeries Rival 100

De gyanítom, neked fontosabb a kinézet és a sok gomb, mint a minőség.

2016. okt. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Abszolút nem fontos a kinézet, ezért is írtam, miért keltette fel a figyelmemet ez a két egér. És köszi az ajánlót.
2016. okt. 12. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!