Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik MacBookot érdemes...

Melyik MacBookot érdemes megvennem (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Sajnos nem annyira értek a laptopokhoz, ezért szeretném a segítségeteket kérni.


Egy MacBookot szeretnék venni, alaprajzokat (archiCAD), látványterveket szeretnék rajta készíteni, illetve photoshopot használni.

Ezen felül csak otthoni egyszerű dolgokra használnám.


Melyik modellt érdemes választanom?



2016. okt. 2. 10:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez biztos jó lehet: Apple MacBook Pro 15 Retina i7 2.8GHz 16GB 1TB Notebook

Rajzoláshoz 15" alattit ne vegyél.

2016. okt. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen ez biztosan nagyon jo lenne. Ha jol látom akkor ez a legdrágább a piacon :)

Talán ennyire , jo nem kell.

2016. okt. 2. 12:56
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor talán írhatnál egy összeghatárt is.
2016. okt. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Rendben, a Média Marktban láttam, hogy 400-450 ezer forint között mozognak. Air-t vagy pro-t érdemes venni?
2016. okt. 2. 15:31
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
Ilyen célra egyiket sem.
2016. okt. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Pro séria.


Air csak notinak jó.


Ha jót akarsz. 2014-tő bármelyik 15" i7-es minimum 8GB rammal (de inkáb 16GB-ost mert nem bővíthető) dedikált Grafikus kártyával, akár használtan is. Ha újat akarsz, akkor csak apple kereskedésből!

2016. okt. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
Hááát gyerekek akinek van fél millió forintja és ahelyett, hogy összerakna egy erős Intel PC-t, vesz egy Mac-et (ami szintén Intel alkatrészekből van összedobálva, csak 3x áron), az nem normális! :-)
2016. okt. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Szia,

Azért szeretem es azért veszem az Apple termékeket, mert sokkal elégedettebb vagyok mint a korábbi androidos meg Windows stb készülékeimmel.

Tudom hogy ez a laptop amit venni szeretnék 6 év múlva is hűségesen fog szolgálni, különösebb problémák nelkul.

Az biztos hogy Mac-et szeretnék venni, mar csak az a kérdés hogy melyiket. Mivel nem igazán értek a számítógépekhez, ezért kértem segítséget.

Szép napot! :)

2016. okt. 14. 13:39
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Hülyee vagy ha mac veszel 200k többe kerül mivel van rajta egy alma WOW. Oszt még valamilyen p@raszt bele is harapott.... Míg 150k veszel laptopot de ha ilyen gazdag vagy vegyél 400k laptopot de se apple bármi mást mint azt windows nem fog lefagyni ha van benne 6. Generácios i7 meg 960m és 32 gb ram ,hasonlisd ossze picit hogy melyik a jobb laptop , sose értettem azt aki vett mac laptopot valaki magyarázza el nekem , de el mondom neked 7 éves laptopom van és még mindig megy és képzeld nem apple hanem lenovo lényeg bármi mást vegyél csak mac ne , bocsi helyesírási hibákért telorol irtam .
2016. okt. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat.

Sajnos nem sok értelme volt az egésznek, úgyhogy inkább máshonnan próbálok információt meríteni.

Ugyanis tényleg Apple-t szeretnék venni. Ez nem gazdagság vagy sznobság, ez elégedettség és márkahűség.

Szép napot,

T

2016. okt. 16. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!