Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez lehetséges? Laptop szervize...

Ez lehetséges? Laptop szervizelés közben, a hibás kijelzőt rosszabra, és elavultabra cserélték.

Figyelt kérdés
Hibás kijelzővel vittem gariba, cserélték is, csakhogy az ips-t tn panelesre a matt kijelzőt pedig egy fényesre cserélték, ez mennyire oké? És 3x ra viszem szervízbe mert eddig rossz volt még a csere kijelző is, most várom a következő cserét. Ilyenkot mit tehetek? Ha most jó lesz pl a kijelző de fényes és tn paneles lesz akkor, mit hova hogyan? Hány szervizelésnél kérhetek cserét vagy pénz vissza fizetést? Ha egyáltalán rábolintanak, és ha nem akkor mit kell intézni?

2016. okt. 2. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy sejtem hogy egy hiba lehet a dolog hátterében, rosszabbat soha nem kaphatsz - ha nem tudnak ugyanolyat adni mint amilyened volt akkor vagy visszakapod a pénzed, vagy jobbat kapsz. Ha kicsit is akadékoskodnak érdeklődj a fogyasztóvédelemnél hogy merre tovább - jó eséllyel nem lesz rá szükség, rendszerint amint látják hogy tisztában vagy a jogaiddal egyből stílust váltanak.
2016. okt. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Aha, hát pl azt mondták hogy a matt megoldható, (de azért 2.ra is fényeset tettek) ,de az ips nem nagyon mert szerintük az is okazhatja a produkált hibát. De ha ips van benne gyárilag akkor?! Meg ilyenkor szerintem egyszrübb már egy pl. csere.


De akkor ha vissza jön a szervízből, tn matt, vagy tn fényes panelal stb. És teljesen hiba mentes már a kijelző, mondhatom hogy én nem ezért fizetem, és hogy cseréljék ki , vagy kapjam vissza a pénzem?

2016. okt. 2. 20:02
 3/3 A kérdező kommentje:
Cserénél laptop cserére gondolok.
2016. okt. 2. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!