Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok videot átmásol...

Mamóca kérdése:

Miért nem tudok videot átmásolni pendrive-ra?

Figyelt kérdés
Készítettem egy képekből álló, saját videót. Szeretném pendrive-ra másolni de valami miatt nem sikerül. Csináltam már ilyet, és akkor minden simán ment. Tud erre nekem valaki okos választ adni?
2016. okt. 5. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze: túl kicsi a pendrive, vagy nincs annyi szabad hely rajta, amekkora a videó mérete. Ekkor nyilván nem tudsz rá másolni semmit.

Magyarán fél literes palackba se tudsz beletölteni egy liter vizet, de két literesbe se, ami háromnegyedig már eleve tele van.


Ennyi információból ne számíts túl sokmindenre. kb ezer dolog okozhatja, hardverhibától fájlrendszerhibán, nem megfelelő fájlrendszeren át sokmindenig.

2016. okt. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

Mekkora méretű a videofájl, illetve milyen formátumban van a pen? Fat stb...?

4,7 gb feletti videonál nem mindegy mert hibával nem engedi feltenni

2016. okt. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a segítséget.
2016. okt. 5. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!