Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van olyan monitor ami a...

Van olyan monitor ami a képaránya 1080p de 2k vagy 4k felbontású?

Figyelt kérdés
ha van írjátok le a monitor nevét
2016. okt. 5. 20:23
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
És nem lehet megkérdezni? TILOS?
2016. okt. 7. 14:06
 12/20 A kérdező kommentje:

És ezt a kérdést felejtsük el mert már megvan meg minden már ez a kérdés nem aktuális. Ok?

A kérdés most az hogy melyik márka a megbízhatóbb? LG vagy Samsung? vagy esetleg egyéb márka?

2016. okt. 7. 14:10
 13/20 anonim ***** válasza:

Lesz értelmes kérdésed is ?

Mi az hogy legmegbízhatóbb ? Fejtsd már ki légyszives !

Gondolod hogy valaki meg tudja mondani hogy az egyik 5 évig bírja, a másik meg 6-ig ?

Én szervízben dolgoztam anno, de erre nem tudok válaszolni, mert a kérdés rossz.

Ugyan úgy rossz mint a korábbi kérdésednél.

2016. okt. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Akkor nem itt kell kérdezni? Rossz oldalon vagyok? Nem ez a gyakori kérdések? Akkor ha nem ez akkor hol kell kérdést feltenni?
2016. okt. 7. 14:32
 15/20 A kérdező kommentje:

na mindegy már tegnap megtalálta mit irtam hogy a 16:9 a képarány, és a felbontás 2560x1440

[link]

ennyi ezt kellet volna irni hogy van és itt a link itt meg tudod nézni. Érdekes én meg birom csinálni de Ti minthogyha nehéz lenne segíteni. Éljen az emberiség és az összetartás és a segítség! (tisztelet a kivételnek). Nehéz volt keresni? Érdekes nekem nem volt nehéz, nektek meg igen?

2016. okt. 7. 14:48
 16/20 A kérdező kommentje:
Szóval nagyon köszönöm a segítséget! Nagyon sokat segítettek. Ez most Pannóniás nevű felhasználónak meg Neo99 nevű felhasználó szól, a többinek meg köszönöm az értelmes segítséget, nagyon sokat tudtam meg.
2016. okt. 7. 14:57
 17/20 anonim ***** válasza:

Te tényleg nem vagy százas. Már vagy huszadjára írom le neked, hogy kérdezni is tudni kell. Te nem tudsz.

Az kérdezed hogy melyik a megbízhatóbb . Ez olyan mintha azt kérdeznéd, hogy. . . .Ah hagyjuk. Úgy sem érted.

De arra van eszed hogy kioktasd a neked segíteni próbálókat, így csinálva magadból komplett idiótát, hiszen bebizonyítod hogy mégis tudod használni a keresőt.

Ha meglátom legközelebb a kérdésedet, töröltetni fogom.

A végére még annyi, hogy igen, itt ez azaz oldal, ahol kérdezni lehet. Szoktam is segíteni mindenkinek, de a hozzád hasonlóktól idegrohamot kapok.

Na pá.

2016. okt. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Azt felejts el. Én csak erre az egyre voltam kíváncsi. És nem tudtátok. Mindegy megvan kész ennyi. Kész. Vége És tényleg nem vagyok százas hanem ezres.
2016. okt. 7. 15:05
 19/20 A kérdező kommentje:
De mindegy mindenki nyugodjon le (én nagyon nyugodt voltam) De te nem tudtad hogy van-e 2560x1440-es felbontásos és 16:9 képarányú monitor nem én szóval ki a komplett idióta. Én? nem. mért nem? Mert VOLT ANNYI ESZEM hogy meg néztem. Pannóniás te meg nem segítettél hanem TE oktattál. Én csak egy kérdésre akartam egy választ kapni hogy van és itt a link: [link] nem is olyan nehéz. Nem? mert szerintem nem. De ezek szerint neked igen. Na mindegy meg van kész ennyi. Na pá.
2016. okt. 7. 15:15
 20/20 A kérdező kommentje:

Na jó bocsánatot szeretnék kérni akikkel veszekedtem.

Elírtam, és hibáztam bevallom de a felbontást azt tudom az a 1080p meg az 1440p a képarány meg a 16:9 meg 21:9. És azért keletkezett a veszekedés mert rosszul írtam :(

De a kérdés előtt is nézem meg mikor kérdeztem akkor is néztem. De megtaláltam.

Még egyszer bocsánat :(

2016. okt. 7. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!