Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mobiltelefon térerő hiba?!...

Mobiltelefon térerő hiba?! Folyt. Lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! Adott egy Samsung Galaxy s4 active készülék. A kijelzö üvege sajnos esés következtében betegedtek, valamint a bal felső sarokban egy pici helyen be is nyomódott az üveg egy darabja.Amugy a kijelzo ettől függetlenül tökéletesen működik. Viszont a mobilhálózat tèrerejèt azóta sűrűn elhagyj . Ha megpiszkálom a kijelzo benyomódott részét általában vissza jön.A telefont már szétszedtem,sem az alaplapok, sem egyéb ponton nem látszik sérülés nyoma.Alaphelyzetbe állítás, op. rendszer frissítés megvolt.Szervizben persze egyből ráfogták hogy alaplap hibás. Létezhet,hogy az antenna valahogy a kijelzo belső oldalára van szerelve és az nyomódott meg?Vagy mi lehet a hiba?Járt már valaki közületek hasonlóan?

2016. okt. 6. 13:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Én egy Ericsson 628-cal jártam így, ott konkrétan a fenekembe maradt az antenna, amikor ráültem véletlen a telefonra. Onnantól csak egy gémkapocs segítségével tudtam telefonálni. De mivel az elv ugyanaz maradt, itt is nyilván az antenna lett kontaktos, így csak bizonyos pozícióban v. nyomásra érintkezik.
2016. okt. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!