Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Beszereltem egy monitort deaz...

AvangardxX kérdése:

Beszereltem egy monitort deaz ahogy működni kezdett ugy automatikusan telepítette az intel hd videók. Drivert (a radeon 6800 mellé), és az intelt futtatja amivel a jatekok 12fpssel mennek. Hogyan hasznalhatnam az uj monitort a regi videokartyaval?

Figyelt kérdés
2016. okt. 6. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az alaplapba dugtad be a monitort
2016. okt. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
így van. Nem a dedikált hanem az integrált outputjára dutad a monitort.
2016. okt. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ertem de ennek ilyen kicsi monitor kabel van aminek csak egy csatlakozoja van es abba van beledugva
2016. okt. 7. 09:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor viszont nem fogsz tudni mit tenni.

Ha nem a videókártyára kötöd akko nem fogja használni.

Ez a kicsi monitor kábel véletlenül nem kék? És a videókártyádon nincs véletlenül dvi csatlakozó? Az fehér színű.

Ha van akkor már csak az a kérdés hogy dvi-d vagy dvi-i.

A csatlakozón hogy vannak a lyukak? Sok kis apró majd egy kis hely és utána négy kis apró? Vagy esetleg a 4 kis apró helyett vonal van?

2016. okt. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!