Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vajon mi lehet az oka, ha nem...

Vajon mi lehet az oka, ha nem vagyok szellemi fogyatékos hogy képtelen vagyok hirdetést feladni a jófogas.hu- n? Miért kéri a lap a bankszámlaszámomat?

Figyelt kérdés
2016. okt. 7. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyilván ki írja, mi az oka. Lehet, hogy fizetni kell az adott kategóriáért? Amióta az olx lehúzta a rolót, a jófogás teljesen elkurvult. Nem is adok már fel rajta hirdetést. Régen OLX-en és jófogáson is 60-70 apró, kis értékű cuccot árultam. De egy 500 ft-os cucc hirdetését nem fogom 200 ft-ért megújítani...

Az OLX rendszere eleve fényévekkel jobb volt, kár érte. Remélem hamarosna jön majd egy vetélytárs, ami kiüti a nyeregből.

2016. okt. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fura.

Tőlem nem kért számlaszámot. Egy másik hirdetőportál viszont igen, de ott, nem is adtam fel hirdetést. Nem lehet, hogy az, mégsem kötelező elem?

2016. okt. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anc ***** válasza:
Mostanában vannak ilyen anomáliák a Jófogáson, próbáld a Vaterát, vagy egyéb hasonló oldalakat inkább
2016. okt. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!