Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől akadhatnak videók és a...

Mitől akadhatnak videók és a játékok?

Figyelt kérdés

Van egy laptopom ami olyat produkál, hogy időközönként (percenkét 1-szer, maximum 2-szer) megakad a kép egy-két másodpercre. Ez videólejátszáskor is előfordul, nem csak youtube videóknál (ez még annyira nem zavaró), és játékok közben is (ami viszont már zavaró, mert egy FPS játékban az a szaggatás elviselhetetlen), egyébként nem akad semmilyen játék, csak ez, hogy percenként egy-kétszer beakad.


A laptop nem egy gyenge hardverrel rendelkezik, szóval biztos hogy nem amiatt van. Víruskeresést futtattam rajta, nem talált semmit, a legújabb driverek vannak fent (DriverBooster 4 programmal szoktam frissíteni mindent), szóval az sem lehet baj.


Valakinek valami ötlete, hogy mitől lehet, és hogy mi a megoldás?


Előre is köszönöm a segítséget.



2016. okt. 8. 18:22
 1/8 A kérdező kommentje:
A memóriát sem terheli semmi, alapjáraton 26% a kihasználtsága. (4GB RAM)
2016. okt. 8. 18:24
 2/8 anonim ***** válasza:
pontosan milyen hardverek is vannak benne?
2016. okt. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A lényegesebbeket leírom, de feltételezem, hogy nem azokkal van baj, mert eddig minden ment rendesen.

Processzor: Intel Core i5 2,4GHz

Videókártya: NVIDIA GeForce GT320M

Memória: 4GB

Windows 10 64bit fut rajta.

2016. okt. 8. 18:30
 4/8 anonim ***** válasza:
A legújjab nvidia driver miatt akad akj visza 2 vel régebi drivert és jó lesz
2016. okt. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem oldotta meg sajnos
2016. okt. 10. 10:15
 6/8 szántóvető ***** válasza:
malwarebytest futtattál?mert azt kéne.
2016. okt. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
megpróbálom, köszi.
2016. okt. 10. 16:27
 8/8 A kérdező kommentje:
azt is lefuttattam, de nem talált semmit sem.
2016. okt. 10. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!