Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Akadhatnak a játékok a hangkár...

Akadhatnak a játékok a hangkártya miatt? Van egy cmi 8738/c3dx hangkártyám és attól tartok ez nem kedvez a játékok nagy részének mert olyanok akadnak amiknek igazság szerint el kellene menniük.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 19. 19:51
1 2
 1/11 Tengor ***** válasza:

Ennek az esélye igen kicsi. Sokkal valószínűbb, hogy olyan géped van, amiről te GONDOLOD, hogy el kellene futnia a játékoknak.

Milyen játékok és milyen gépről van szó pontosan?

2014. ápr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! :)

A gép:-2x1GB DDR2-es ram

-Intel Celeron D 3GHz-s processzor

-1GB-s MSI N210 videókártya-Nvidia Geforce

-250GB Winchester

A játékok amiknek elvileg menni kellene, még ha minimumon is: Mafia2, Need for Speed World(5 megás net), Scania truck driving simulator, Call of Duty 4. Ez mind megy minimumon de annyira akad, hogy az már szinte nevetséges.

2014. ápr. 20. 11:27
 3/11 Tengor ***** válasza:

Megnyugodhatsz: nem a hangkártya miatt játszhatatlanok a játékok, hanem azért mert neked irodai géped van, ami ilyen játékra nem alkalmas.


Hirtelen csak a Maffiát néztem meg. A Maffia minimum Pentium D procit kér 3 GHz-vel. Neked Cerkád van. A Pentium a RAM-ot 50%-al gyorsabban kezeli és 4-szer annyi cache-t tartalmaz.

A 2 GB RAM az épp megteszi, vizont ha már nem XP-t használsz, akkor kevés. Arról nem is beszélve, hogy DDR2-es.

A VGA is valahol a benchmar listák végén szerepel. Excelre tökéletes, másra nem nagyon.

2014. ápr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Úha :O ezt nem tudtam érdemes akkor erre a gépre költeni? Mert néztem CPU-t (Core 2 Duo 3GHz), hogy azt megveszem bele, de ezek szerint akkor utána meg a többivel lenne gond. Ezt a videokártyát most vettem nemrég azt hittem majd beválik. De akkor lehet inkább eladom a gépet ahogy van. Mennyit ér szerinted?
2014. ápr. 21. 10:17
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja meg az is megfordult a fejemben, hogy a vinyónak kicsi a fordulata vagy ilyesmi(Nem SATA-s) mert mikor rájön nagyon nyökög és akkor is beszokott akadni a game.
2014. ápr. 21. 10:26
 6/11 Tengor ***** válasza:

Bár nem egészen tisztázott a gép többi része, de ha 10-15-öt kapsz érte, akkor már örülhetsz. Nem igazán éri meg eladni.

HDSentinellel nézd meg, hogy a winyó milyen állapotban van. Ha hibás, akkor okozhat az is szaggatást, illetve a RAM elfogyása is okozhatja a hirtelen laggolás és fokozott lemeztevékenységet.

2014. ápr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

10-15 :OO A RAM,Winyó,VGA volt együtt 17k. Plusz a többi egy tízes. Letöltöttem amit mondtál íme az eredmények:

-Teljesítmény 100%

-Kondíció 89%

-9 Hibás szektor

-Működési idő 1223 Nap 22óra

-Hőmérséklet 39°

2014. ápr. 21. 22:12
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja és az előbb húztam a CPU-n kicsit. 133MHz-ről 145-re, így eddig 3 Gigás volt most 3.3 Gigás. Ebből nem lesz baja a gépnek? Mert ha beválik jó lenne egy 3.5-ig felvinni most 3.3-on 40° fölé nem megy.
2014. ápr. 21. 22:17
 9/11 Tengor ***** válasza:

Ha tartasz fontos adatokat a winyón, akkor mindnél előtt cseréld ki!

A huzigálásnak sok értelme nem lesz, max hamarabb megy tönkre a CPU és instabillá válik a rendszer.

2014. ápr. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Baja lehet a winyónak? Mert ez nekem bőven jó ez a 250GB, SATA-ból meg nemigen tudnék most nagyobbat beletenni mint 80GB az meg semmi szerintem. Mondjuk azt olvastam az ASROCK honlapján hogy ezen a satás foglalaton 1.5GB/s-al tudnak menni a cuccok. Ezen a PATA vagy ATA vagy IDE-nem tom melyik,ezen a széles adatkábeles-megoldáson meg nyilván töredéke. Miben nyilvánulna meg az ha kicserélném? Miben lenne jobb?
2014. ápr. 22. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!