Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet elérni, hogy ne...

Hogy lehet elérni, hogy ne ajánljon fel a gmail egy korábban használt e-mail címet a bejelentkezésnél?

Figyelt kérdés

Nincs bepipálva a "jegyezze meg" gomb vagy mi. Tudjátok ami alatta van a felhasználonév és jelszó sávnak.

Előre is köszönöm.



2016. okt. 10. 08:20
 1/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Kijelölöd (egérrel ráállsz) és DELETE gomb a billentyűzeten, akkor eltűnik az editor ablakból.


Sok sikert.

üdv.

2016. okt. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem sikerült. :(

Belekattintok az üres sávba, lenyitja a két megjegyzett e-mail címet és mindenhol nyomtam deletét ahol csak tudtam, de nem törölte.

Lehet valamit nem jól értettem.

Csak fölé állok egérrel, hogy kékkel kijelölje és úgy Delete? Mert így nem sikerült.

De próbáltam úgy is hogy rákattintottam és akkor nyomtam egy deletét, de akkor sem tűnt el.

2016. okt. 13. 12:32
 3/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Jól értettél mindent, amit irtam az az általános böngészükre érvényes, ha Chromod van akkor CTRL vagy SHIFT DELETE gombbal tudod törölni a kijelölt elemet.


Nézd meg ezt : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__7..


Sok sikert.

üdv.

2016. okt. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen a Chrome volt a hiba, de így már sikerült.

Köszönöm szépen! :)

2016. okt. 13. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!