Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elegendő 32 giga tárhely az...

Elegendő 32 giga tárhely az iPhone 7-re?

Figyelt kérdés

Szervusztok,


Hosszú megfontolás után úgy döntöttem, hogy nagyjából az összes populáris márka kipróbálása után iPhone-ra váltok.


Kérdésem, hogy a 32 gb-os tárhelye elegendő alapszintű (átlagos mennyiségű fénykép, szöveges és fényképes dokumentumok, plusz pár alkalmazás) használathoz, vagy érdemesebb beruházni a 128 gb-os modellre?



2016. okt. 10. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes 128as. Nekem 64es 6s van, éppen csak elég pedig nincs millió zene rajta és kép sem.
2016. okt. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen érdemes. Mindenki azt mondja, hogy "á, én úgyse fogok sokat fotózni/videózni/letölteni/játszani", aztán egy hónap alatt megtelik a memória, és vakarásszák a fejüket, hogy most akkor mit töröljek ki?
2016. okt. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
128gb alatt el se gondolkozz... Ha már újított az apple akkor emelhette volna 64gb-ra is na az átlagos felhasználásra bőven jó! De ez a 32gb nevetséges.. És az a vicc hogy ezt akkora innovációnak tartja mindenki, miközben az 50ezres androidokba is ennyit raknak bele :DD Vicc
2016. okt. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat, valószínűleg a 128-as modell lesz a kiválasztott.
2016. okt. 12. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!