Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok CS:GO-ban...

Miért nem tudok CS:GO-ban magasabb rangot elérni?

Figyelt kérdés
Alapból silver 4-be dobott fel, de aztán ledobott 3-ba.Most azon próbálkozok hogy feljussak újra 4-re de hiába mert mindig orosz hülyékkel dob össze, barátaim meg akikkkel játszhatnék nincsenek.Statomba általába 5-el, 10-el, néha 2-vel több a killem mint a halál.Szoktam sokszor lose-olni de úgy tudom hogy azt nem igazán nézi a játék, hanem inkább a statot, szóval nemértem miért nem dob végre újra vissza 4-be.Kérlek írjátok le hogy hogyis megy ez a ledobósdi meg feldobósdi.Köszönöm.

2016. okt. 11. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Vedd fel barátnak a legjobbakat a meccsen, és tanulj meg spray controlt smokeokat...
2016. okt. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A játék elsődlegesen az MVP csillagokat nézi, és azt hogy nyersz vagy veszítesz. Ha gyengébb (nem stat alapján hanem rang szerint) csapat ellen vesztesz akkor az jobban számít abba hogy lefelé dob rangban, mert akkor te gyengébb vagy mint a rangod. Ha erősebb ellen nyersz + van elég MVP-d, akkor fog nagyobb eséllyel és arányban rangban felfelé emelni.
2016. okt. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, Köszönöm szépen!Ment a zöld kéz!:)
2016. okt. 11. 19:11
 4/5 anonim válasza:

Sajnos a CS GO az ilyen. Velem is volt, hogy folyamatosan toltam a win-eket és egyszerűen Nova 1-be nem akart feldobni, a haverom meg cserélt accountal felment 4 winnel Novába és onnan 2-3 meccsként dobálta felfelé.

Van hogy valóban a csapattársak rontják el az egészet hiába vagy jó ha éppen valami Orosz 8 éves játszik mikrosütőn anyuci pénzéből és trollkodásból elindítják a kicket. Az AK Spray Controllját tanulgasd főként. Kezd el pontosan a fejétől és próbáld meg 3 golyóból megölni. Miközben meglőtted a fejét illetve a körül céloztál akkor a többi 2 golyónál vagy esetleg többnél húzd folyamatosan a teste felé a fegyvert közben le is guggolhatsz. Ha ez megy akkor csak azt veszed észre hogy szerzed a frageket és egyre több MVP-d lesz a meccsekben meg egyre jobb statod ahogy azt az előttem lévő úr leírta. De persze még jó pár dologtól függenek ezek de kezdetben megteszi. Sajnos közre játszik az is hogy néha Smurfok ellen dob be a játék, mert az a szabály CS GO-ba hogy hackereket és Smurfoket sose dob be melléd hanem mindig csak az enemybe ha érted mire gondolok...

Próbálj meg haverokkal együtt menni akiknek be van aktiválva a telefonszámuk a CS GO-hoz így csak szintén prémiumos emberkéket dob be ellenetek melyek közül már kevesebb esély van cheater vagy smurferre.

2016. okt. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm!:)
2016. okt. 27. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!