Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gépészmérnök szakra milyen...

Gépészmérnök szakra milyen notebookot/laptopot vegyek?

Figyelt kérdés

Üdv! Gépészmérnöknek készülök, és kelleni fog egy notebook vagy laptop. Azt hallottam, hogy amik komolyabb hardvert igényelnek azok a CAD-programok.

Nekem igazából internetezésre, office programok használatára, film letöltésre és az egyetemi programok használatára kell.

A notebook a hordozhatóság és kompaktság miatt jobb lenne.


Az lenne a befutó amelyik a legolcsóbb, de nincs megszabva ár kategória. Ha 100e Ft akkor annyi ha 150e akkor annyi, de minél olcsóbb a cél.

Előre is köszi a válaszokat!



2016. okt. 11. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
igazából tökmind1, de annál rosszabb koncepció a világon nincs, ha legolcsóbbat keresed. azt max. ellenségeknek + anyósnak.
2016. okt. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért keresem a legolcsóbbat, mert ezzel is a kiadásai MOM szeretnék csökkenteni. Nem úgy szeretném a legolcsobbat, hogy megveszem a piacon levő legolcsóbb notebookot 50 ezerért, hanem azok közül a legolcsóbbat amik alkalmasak az én feladataimra. A CAD-programokon kívül a többit az említett 50 ezres notebook is teljesitené, de ezek nélkülözhetetlenek.
2016. okt. 11. 21:17
 3/4 anonim ***** válasza:
150-170-be fog fájni. Azt is gondold végig, hogy mennyit akarod hurcolni. Nap, mint nap, vagy pedig gyakorlatilag "asztali" gép lenne, amit ha a szükség úgy hozza, a hónod alá tudsz kapni. Ha utóbbi, akkor olcsóbban is meg tudod úszni, mert felépítményben egy gyengébb minőségű is megfelel. Ha állandó hurcolást tervezel, akkor meg valami masszívabb ház kell.
2016. okt. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2016. okt. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!