Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok CD kulcsot újra...

Hogyan tudok CD kulcsot újra aktiválni másik gépen?

Figyelt kérdés
Megvettem a far cry 3-at steamről aktiváltam a CD kulcsot játszottam vele...Lecseréltem a gépem és a CD kulcsot nem tudom újra aktiválni. Mi módja van hogy átrakjam az új gépre a játékot?

2016. okt. 13. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
steamről tudod letölteni
2016. okt. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Steam fiókodhoz van rendelve a játék, csak töltsd le onnan.
2016. okt. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem kell újra aktiválni! Amit egyszer aktiváltál, annak a Steam könyvtáradban kell lennie.

Ott rákattintva újra letöltődik és játszható.

2016. okt. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ée van töltve a játék de kéri kulcsot amit már használtam
2016. okt. 16. 14:08
 5/8 anonim ***** válasza:
.. gondolom azért, mert noha hárman is elmondtuk mit cisnálj, te nem steamről töltötted le. Steamről le sem tudnád tölteni, ha nem lenne aktiválva.
2016. okt. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hoppá! Gondolom, azt meg nem fogadja el?

A Steam indításkor nem írja ki, hogy "a játék cd-kulcsot kérhet. A kulcs: xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxx-xxxx (itt nyilván nem x-ek szerepelnek). Másolja a vágólapra?"

Nem pont pontosan így, de valami ilyesmit szokott kiírni.


A gond ott lehet, hogy a Far Cry 3 eredetileg nem steames játék, hanem Uplay.

2016. okt. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de, steamról töltöttem le,amikor megnyitom vágolapra másolom a kulcsot tovább megyek a játékra kéri a cd kulcsom beillesztem de "cd kulcsom már használt"
2016. okt. 16. 20:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáltad már nem a Steamen, hanem a Uplay-en keresztül indítani?
2016. okt. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!