Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Microsoft Lumia telefonom...

Microsoft Lumia telefonom van, és zenéket szeretnék rá feltölteni, de nekem Windows 7 van a gépemen, ahhoz meg úgy tudom, hogy Windows 10 kell. Akkor így nem is megoldható?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!
2016. okt. 14. 16:25
 1/9 anonim válasza:
Nekem is Windows-os telefonom van, én úgy szoktam, hogy letöltöm a zenét a számítógépre, utána meg vagy bloetooth-al átküldöm vagy a töltő kábel segítségével rakom rá a telefonomra.(remélem tudtam segíteni, nem értek annyira az ilyenekhez)
2016. okt. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahogy írták is. Win7 ről simán átmásolod a telefonra (kivéve ha wp7, akkor kell a zune program a gépre) 8.1 ill w10m esetében nem!
2016. okt. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ede1219 ***** válasza:
Nekem az XP is felismeri mint külső meghajtót, fájlok között lehet tallózni/másolni/törölni, win7-tel teljesen kompatibilis.
2016. okt. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Csak az a baj, hogy ezen a telefonon Groove zenelejátszó van... És, amikor megpróbáltam letölteni a Groove-ot, akkor nem is engedi, mert az írja, hogy az Ön gépére nem letölthető.

De akkor ezt a Bluetooth megoldást megpróbálom, köszi!

2016. okt. 14. 17:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Win7 pcre nem kell a lejátszó. Leszeded a zenéket mp3 ba. Telefont usb vel rádugod a pc re. Sajátgépen ott lesz. Megnyitod. A music mappába szimplán a pcről bemásolod az mp3 makat és annyi.
2016. okt. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megcsinálom akkor így!
2016. okt. 14. 17:34
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos, nem sikerül, egyelőre... :/ Hülye vagyok, de a telefon még nincsen feltelepítve a gépemre, lehet, hogy ez a baj, csak azt sem tudom, hogy kell.
2016. okt. 14. 18:10
 8/9 Farkas999 ***** válasza:
Ha nem megy, akkor a Zone program kell a pc-re. De lehet, hogy van egyszerúbb megoldás.
2016. okt. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Regisztrálsz Microsoft fiókot. Beállítod a telefonon (belépsz). Számítógépen belépsz az OneDrive fiókba a Microsoft jelszavaddal. A zene mappába behúzod a gépedről a zenéket, vagy a feltöltés opciót választod.

Elindítod a telefonon a groove alkalmazást. Láss csodát ott vannak a zenék. Ja telefonon is internet kapcsolat kell

2017. jan. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!