Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop-tartó autóba? Létezik...

Laptop-tartó autóba? Létezik bármilyen kivitelű, akár fixre beszerelhető, akár mobil laptoptartó-konzol?

Figyelt kérdés

Filmben egyszer láttam ilyen megoldást, hogy a sebváltó melletti műanyag boxhoz (jobb 1-esnél) volt rögzítve egy oldalirányba mozgatható "oszlop" és rajta egy lehajtható "tálca", amit ha éppen kihajtottak, akkor a vezető is maga elé tudta tenni és írni a laptopon, akár a jobb 1-es ülésen ülő is.


nekem nagyon kéne ilyen, mert rengetegszer a kocsiban kell megírnom sőt kinyomtatnom dolgokat, most is így megy ez, csak nagyon körülményes, hogy az ölembe teszem.


Ismertek erre esetleg konkrét típust vagy forgalmazót? Vagy egyáltalán mi a neve ennek, hogy rá tudjak keresni nagykereknél, ebayon, akárhol?



#laptop #laptop-tartó
2016. okt. 18. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. okt. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nagyon köszi, csak megvallom, nem tudok kiigazodni így a képek alapján, na meg mindenhol tabletet ír, akkor egy nagyobb laptopot is elbírna?


na jó próbálom felvenni velük a kapcsolatot, csak ugye a kereskedőtől nem várhatok túl objektív infót, ezt látni kéne ... Vagy esetleg te személyesen használsz ilyet?

2016. okt. 19. 08:41
 3/3 Lajos54 ***** válasza:

A kérdésed elejét beírtam a gugliba. Íme a találatok, tehát tényleg létezik ilyesmi:

[link]

2016. okt. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!