Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot ajánlatok?...

Milyen laptopot ajánlatok? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most vagyok 14 éves, és szeretnék a szüleimtől egy laptopot, nagyrészt a továbbtanulás végett. Viszont nem nagyon értek ilyenekhez, így a segítsegeteket szeretném kérni, hogy milyet vegyek. Mivel itthoni használatra kéne, nem kell egy nagyon komoly gép, szóval lehetőleg ne is legyen nagyon drága... A lényeg, hogy gyors legyen, de azért játszani is tudjak rajta.

Remélem valaki tud segíteni!

Koszonom előre is. 😄



2016. okt. 18. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát, ha játszani is szeretnél ahhoz erősebb grafikus kártya kell, azok meg szinte mind drágák... amire oda kéne figyelned, hogy minimum 15,6-os de talán inkább 17,3-as matt kijelző legyen... én minimum 8GB RAM-mal szerelt gépet vennék... írj egy összeget, aztán segíthetek körülnézni...
2016. okt. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ. :) Ne gondolj komoly játékokra, a Lol-lal játszok, a Don't Starve-al, és talán még a Sims 3-al és 4-el. :D

100-130 ezer forintból nem tudom, milyen laptopot lehet kihozni, de kb akörül lenne.

2016. okt. 18. 17:49
 3/12 fersk ***** válasza:

"Mivel itthoni használatra kéne"

Tehát nem cipeled sehova? Akkor miért laptop? :)

2016. okt. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%

ebben az árkategóriában nehéz 8 RAM-mal szerelt gépet kapni... mondjuk lehet neked tényleg elég lesz a 4... nekem mindig matt kijelzőm volt, nem is vagyok hajlandó fényes kijelzőbe nézni, ha viszont neked ez nem gond akkor választhatsz fényes kijelzővel szerelt gépet.. de én a matt kijelzőt ajánlom... itt egy gép:


[link]


ennek csak 1 hibája van, hogy oprendszer nélküli... nem tudom van-e hozzáférésed valamiféle windowsokhoz


úgy általában ezek az Acer Aspire gépek nem rosszak... ami tényleg zavaró a touchpad (egybenőtt gombok a touch-felülettel) de sajnos ez a mostani trend...

2016. okt. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
jaj, és nehogy valami gagyi dualCoreos celeron processzort vegyél... mindenképp core i3 vagy core i5
2016. okt. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nincsen hozzáférésem.
2016. okt. 18. 18:56
 7/12 anonim ***** válasza:

nézd meg ezt:


[link]

2016. okt. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
még 1 utolsó dolog, mert nem szeretném hogy aztán engem okolj később :) az általad megadott árintervallumban nehéz igazán jó gépet találni... tényleg nem tudtok hozzádobni még egy 50 ezret? 180ezerből már azért lehet rezervával gépet venni... az 2-3 év múlva is még jól fog szolgálni... ha "csak" 100körül akartok költeni akkor talán a használt gép lenne a jobb választás
2016. okt. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Koszonom szépen, hogy ennyire segítőkész vagy.

Nos, lehet, hogy megoldható lenne, ha gondolod, ajánlhatsz néhány gépet, amire tényleg azt mondod abban az arkategoriaban, hogy jó. :)

2016. okt. 18. 19:17
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

szívesen segítek.. például ez se tűnik rossznak:


[link]


ezt már talán én is megvenném magamnak :)


amit még megtehetsz, hogy elmész egy plázába és bemész egy laptop-üzletbe, ahol ki vannak állítva gépek... menj oda mindegyikhez, nyomogasd, nézd meg a paramétereket, aztán gyűjtsd össze azokat a tulajdonságokat amelyek bosszantóak vagy amelyekhez ragaszkodsz, aztán úgy könnyebb választani... nekem pl. a fényes kijelző kizáró ok, másnak nem probléma... szóval egy kicsit finomítani kéne a keresést :)

2016. okt. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!