Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meddig visszamenoleg lehet a...

Meddig visszamenoleg lehet a torolt kepeket visszaallitani?

Figyelt kérdés
Voltak veletlen,v epp direkt kitorolt galeriaim, de most egy ideje hianyolom azokat is miket direkt toroltem ki. Ez mar 12-13 korneyeken tortent de azt a gepet 14 éleje ota nem hasznalom ujra volt teve rajta a windows es csak all. A kerdes lenyege az lenne, h az ujrarakot windowsrol valahogy meg visszalehet szedni ezeket? Talatam ilyen programokat, meg konkret kepvisszaalito programot is, sztek ezek jok lehetnek?

2016. okt. 20. 20:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Ez a program azt irja h serult, formazott merevlemeznel is mukodik.
2016. okt. 20. 20:48
 2/6 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy képet (illetve bármilyen állományt) csak akkor lehet visszaállítani, ha még nem került felülírásra. Azzal, hogy újratelepítetted (főleg, ha nem gyorsformázással tetted), könnyen lehet, hogy végleg meg is semmisítetted őket.

Vannak jól működő alkalmazások, amellyel képeket lehet helyreállítani. Én pl emlékeim szerint legutóbb a Photorec-et használtam: [link]

2016. okt. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dongaben ***** válasza:
50%
Házilag nem fog menni... Amennyiért megcsinálnák: Annyit, meg nem ér!
2016. okt. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3

Miért is? Nem igényel speciális hardvert, ha a szoftverhez hozzáférsz pontosan ugyanazt meg tudod csinálni mint amit a "szakember" csinálna.

2016. okt. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi esélyed sincs, mert az op rendszer folyamatosan ír-olvas a háttérben a hdd-ről, ráadásul újra telepítetted, és már akkor többszörösen felülírta a fájlokat.
2016. okt. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tabaki ***** válasza:

„Miért is? Nem igényel speciális hardvert...”


Nem hát, a Helyszínelőktől. Nekik ott áll a sufniban az egy évig össze.vissza írt, formázott és felülírt lemezt visszaállító masina, csak le kell porolni. A hétköznapi hardver csak azt látja, ami a lemezen hivatalosan rajta van, ezen nem segít az okos szoftver. Ezért szokás „szakember” helyett szakemberhez fordulni. De az már tényleg nem az az árkategória, ami ilyesmi miatt megérné.

2016. okt. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!