Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Selecline 10" tablethez...

Selecline 10" tablethez vettem egy 3.5mm-es jack aljzatú fülhallgatót, ami azonban nem jó bele, valószínűleg átalakító kell hozzá majd. 2.5 mm=>3.5 mm-re átalakító elég lehet? Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2016. okt. 21. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
mivel? egy fémdarabbal?
2016. okt. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha 3,5öset vettél akkor a mérettel nem lesz gond.

Miért ítélted úgy hogy nem jó?

Ha mikrofonos és a hangzás olyan mintha visszhangos lenne akkor a kiosztással lesz gond. Ez esetben kiosztásváltót kell venned, telefonos boltokban, media marktban, euronicsban, stb kapható. Az ára 300 és 1500 között mozog, de ha tudsz forrasztani akkor házilag akár ingyen is megoldhatod

2016. okt. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azért írtam,hogy gond van vele,mert nem lehet beletenni a fülhallgatót,ebből gondoltam,hogy nem szabványméret,hiába annak van feltüntetve...

Ezért gondoltam,hogy az átalakító segíthet esetleg...

2016. okt. 22. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!