Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy ha telepíte...

Elképzelhető, hogy ha telepítenék néhány frissítést, gyorsabb lenne a böngészőm? A böngészőseket szoktam, de amiket a gép jelezni szokott, azok már 3 éve kb le vannak tiltva.

Figyelt kérdés
Windows 7-esem van. Vannak valami olyan frissítések, amiknek köszönhetően gyorsabban tudnék netezni? És lehet őket külön-külön engedélyezni, hogy egy listán mutatja az összes lehetséges frissítést, és én választom ki belőle, hogy melyiket csinálja? És ha mondjuk egy régebbi ugyanahhoz kapcsolódót nem frissítek, és mondjuk van egy újabb a listán is, azt viszont telepítem, akkor az úgy fog működni? Vagy ráépül az előzőekre, esetleg egyszerre jelzi ki, és a legfrissebbet mutatja? És olvastam már ilyet neten, hogy valakinek a gépe fogta, és önkényesen átállt magától Windows 10-re. A Win 10-et most nem szeretném telepíteni. Szóval így megoldhatóak lennének a frissítések? És ha van is lista, miből látszódik, fogom-e a nevéből tudni, hogy egy adott frissítés a gyorsabb netezésért van? Akkor tiltottam le a frissítéseket, amikor egyszercsak magától önkényesen a gép egyszerre 84 frissítést csinált. Bekapcsoltam, azt eleve úgy kezdte, hogy ő márpedig most frissít, nem lehetett még akkor sehova se kattintani. Mondjuk lehet, hogy akkor pont tologattam a frissítéseket, hogy majd később, vagy mittomén, és akkor lehet, hogy csak akkor telepített 84-et egyszerre. Szóval az ilyeneket, hogy magától akar telepíteni csomó cuccot, azt lehet valahogy mellőzni? Csak gyorsabban akarok netezni.

2016. okt. 24. 20:49
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
kb 6-7 éves gép.
2016. okt. 24. 20:50
 2/15 A kérdező kommentje:
Van, hogy rengeteget kell várni, hogy valamit betöltsön, és néha előfordul, hogy tök fekete lesz a böngésző képe, és nem lehet sehova se, másik lapra se, meg sehova kattintani.
2016. okt. 24. 20:52
 3/15 Dongaben ***** válasza:

Ki lehet kapcsolni a frissítéseket persze. Vezérlőpult/Rendszer és biztonság/Windows update...

Azonban itt más lehet a hiba. Pl. mikor volt telepítve a Windows? Használva van-e a töredezettség mentesítés, és valami takarító program? (Pl. CCleaner...)

2016. okt. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
6-7 éve lett telepítve, azóta nem volt újrarakva, töredezettség-mentesíteni szoktam, takarító-progiból 3-at használok: Ccleaner, Amigo 360, és Glary Utilities. Frissítve a gép 3 éve nem volt. De ezeket általában minden nap le szoktam futtatni, vagy legalább 1-et belőle, de többnyire kettőt vagy 3-at.
2016. okt. 24. 21:03
 5/15 A kérdező kommentje:
ja köszi eddig, ment a zöld
2016. okt. 24. 21:03
 6/15 Dongaben ***** válasza:
100%
6-7 év rengeteg idő egy Windows rendszernek. Nagyon érdemes volna újra telepíteni.
2016. okt. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
És ha az aksit kicserélném esetleg? Attól gyorsulhatna? Gyártanak laptophoz külön ilyet? Mostanában, ha nincs töltve, 5-10 perc alatt lemerül. Amúgy félek, hogy elvesznének a kis cuccaim, mert jött egy vírus a gépre, és írtam valamit, de ha túl sokszor mentettem, akkor új fájlba mentette már csak, mert átállította csak olvashatóra valamiért, és ezeket a korábbi verziókat még esetleg vissza tudnám hozni, amiket töröltem ilyen recuvával, vagy mi ez, de amúgy mondjuk az a vírus már több mint egy éve szedte szét a cuccaimat, de még nem szántam rá magam, hogy akkor elkezdek valami progival keresgélni a régi cuccaim között, mert előző verziókra már nem lehet a most gépen lévőket állítani, mert nem talált. Meg mondjuk most nem is volt annyira az eszemben mostanában, hogy meg kéne csinálni. És nem akarom, hogy elvesszenek , olyan tök jól megírtam szerintem 1-2 jelenetet belőle
2016. okt. 24. 21:20
 8/15 A kérdező kommentje:
*szóval azért nem nagyon akarom újratelepíteni.
2016. okt. 24. 21:21
 9/15 Dongaben ***** válasza:
Ha vírus is van, akkor pláne... Külső meghajtóra lehetne menteni, amit kell. Esetleg jól jöhet az "OpenOffice" program, ha Microsoft office-ban vannak a doksik. Átmenteni abba a formátumba.
2016. okt. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az már le van szedve, van pár dolog, ami blokkolja az ilyeneket. malwarebytes vagy mi meg spyware meg avast. Azok legyakták, csak mire oda jutottam, hogy keressek egy ilyen programot, addigra pár fájlt már felülírt. Meg előtte még fél évvel volt egy másik ilyen is, de most nincs.
2016. okt. 24. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!